Як зробити гарний сайт

5-23-2019

Как сделать красивый сайт
Розроблення сайту  зараз має широку популярність. Сконструювати простий веб – проект можна самостійно, використовуючи готові інструменти, шаблони, спеціальні програми і так далі. Для того щоб знати, як створити гарний сайт, можна слідувати декільком основним моментам. Існують правила сайтобудування та оформлення веб – проекту, яких дотримуються багато успішних розробників .

Для конструювання сайту існують спеціальні мови програмування. Ця мова дозволяє створювати текстові документи в мережі. Сайт можна запускати за допомогою спеціальних програм (движків), які усувають необхідність спеціального вивчення мови.

Вибір системи управління залежить від того, який проект планується виконати. Наприклад, для простих сайтів, блогів можна використовувати WordPress. Цей програмний код дозволить створити документи, завантажити картинки і відео. Більш розширені можливості нададуть Joomla, Drupal та інші. Сторінки краще оформляти в єдиному стилі. Текст повинен надавати корисну інформацію в структурованій формі, щоб читач міг з легкістю пробігти очима по рядках.

Також не слід нагромаджувати контент зайвими гіперпосиланнями. Такі елементи оформлення слід використовувати у мінімальній кількості, щоб не знижувати швидкість завантаження сторінок. Зображення краще застосовувати в стислих форматах jpg, gif і інших. Анімація не повинна займати основне поле, краще цей елемент розташувати збоку.

Банери в тексті краще використовувати в такому форматі, щоб не було сильного розриву полотна контенту. Наприклад, можна використовувати горизонтальні прямокутні графічні елементи. Вертикальні великі банери краще встановлювати в боковій колонці сторінки. При використанні движків можна завантажувати безкоштовні додатки та дизайн сторінок. Однак найчастіше при заміні теми, може відбутися збій в системі. Тому завантаження будь-яких віджетів краще виконувати на піддоменах, які можна створити самостійно на тій же платформі сайту.

Після тестування ці елементи можна використовувати на основному веб – проекті. Вибір палітри можна виконувати, виходячи з тематики сайту. Наприклад, для новинних проектів краще використовувати більш холодні тони. Навігація повинна бути простою, щоб кожен читач зміг знайти необхідні відомості. 
Також хочемо вам порекомендувати докладно  почитати про створення сайту