Як зламати пароль від Windows

1-5-2019

Как  взломать пароль от Windows
Мені часто приносять на роботу ноутбуки, власники яких просто забули свій пароль на вхід в операційну систему і тепер не знають, що робити. У цьому випадку проблему можна вирішити кількома способами, наприклад: скористатися завантажувальної флешкою з програмою Lazesoft Відновлення Suite Home, або завантажити ноутбук з інсталяційного диска Windows 10 і з допомогою завантажувальної середовища і командного рядка створити ще одного користувача з правами адміністратора і увійти в систему, є ще кілька способів, якщо цікаво, читайте наш спеціальний розділ, але сьогодні я вам запропоную спосіб ще простіше.
Також хочемо вам порекомендувати взлом пароля виндовс киев
Сама програма Active Password Changer платна, але автор добра людина, «зашив» в установник образ BootDiskDOS.ISO, за допомогою якого ви можете скинути забутий пароль адміністратора в операційних системах Windows 7, 8.1, 10, тільки потрібно створити завантажувальну флешку, як це зробити, я теж покажу.
Здрастуйте, спробував безліч способів і вже Live-CD в т. ч Сергія Стрельцова, AdminPE10_UEFI, все пов’язано з 32 битностью процесора відповідно і системи, активний битлокер і системний диск зашифрований. Всі ці способи при шифруванні на жаль не дають ніякого результату, хоча можливо я щось не так робив. Доступу до учеткі Майкрософта ніякого.
Засоби діагностики комп’ютера на борту Live-диска Сергія СтрельцаКак перевірити дистрибутив Windows і Microsoft Office на подлинностьКак встановити Live-диск by Sergei Strelec на жорсткий диск за типом другий WindowsКак завантажити Microsoft Office 365 і Office 2019-2007При оновлення Windows 10 до останньої версії October 2018 Update (версія 1809) на жорсткому диску, створюється прихований розділ розміром 829 мегабайт. Що це за поділ і за що отвечаетЧто таке ЧебурнетКак перевстановити Windows без диска і флешкиДно інтернет-цензури: ТОП-5 країн з жорсткими умовами доступу до сетиИтоги минає 2018 року: Windows 7 все ж рулитКак видалити перший прихований розділ відновлення, що став непотрібним після оновлення Windows 10 до версії 1809При установці Windows 10 (останньої версії 1809) в корені системного диска (C:) створюється прихована папка Recovery. Що це за тека і яке її призначення, можна уникнути її створення при інсталяції операційної системы8 утиліт для кастомізації панелі завдань Windows 10Сколько часу працює компьютерУведомление YouTube «Відтворення призупинено.