Як збільшити рейтинг в Instagram.

4-23-2018

Як збільшити рейтинг в Instagram.
Маркетинг впливу — один з найбільш результативних способів. Згідно з дослідженням Marketing Dive, 39% маркетологів планують збільшити бюджет на маркетинг впливу в цьому році. Ми назвемо шість причин, чому співпраця з лідерами думок вигідно для вашого бренду. Американський бренд йогуртів Chobani хотів збільшити залучення цільової аудиторії. Лідери думок показали споживачам, що можна використовувати продукцію різними смачними способами. У своїх Instagram-профілях апетитними вони поділилися рецептами з використанням йогуртів Chobani. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі buylikes.
Пости отримали 137 000 лайків і 2 600 коментарів, а загальний охоплення кампанії склав 3 мільйони аудиторії. На сьогоднішній день рекомендацій лідерів думок слідують 88% споживачів. Таких високих показників можна досягти лише використовуючи маркетинг впливу. Поради лідерів думок є авторитетними для їх передплатників. За блогерами активно спостерігають, йдуть, на них рівняються. Зробіть лідера думок адвокатом свого бренду і довіру до нього автоматично перетворитися в довіру до вашої продукції. Лідери думок — сполучна ланка між брендом і його цільовою аудиторією.
Встановивши контакт з споживачами, ви отримаєте чесний фідбек. А це один з основних аспектів у розвитку вашого бренду. Споживачі почнуть взаємодіяти з постами лідерів думок. В обговоренні ви зможете побачити, як люди реагують на продукт і що хочуть змінити. Вони вибрали мікро-инфлюэнсеров і забезпечили їм повну свободу дій. Кожен блогер поділився своєю думкою з приводу сервісу і його продукції, а також додав код купона. Завдяки цьому Fanta отримали більше мільйона залучених користувачів.