Як збільшити продажі в інтернет – магазині

1-29-2019

Как увеличить продажи в интернет - магазине
Широка доступність інтернет у поєднанні з можливостями сучасної логістики та способів оплати, фактично відкриває безмежні можливості для інтернет продажів. Як наслідок кількість інтернет – магазинів, а так само асортимент пропонованої ними продукції, постійно збільшуються.
Також хочемо вам порекомендувати https://itlama.com/sozdanie-sajtov/internet-magazin
З іншого боку, це накладає певний відбиток на поведінку споживачів.
Практика показує, що яскрава і барвиста фотографія товару здатна привертати увагу відвідувача краще, ніж найкрасивіше текстовий опис.
Для отримання бажаного результату, фотографія повинна бути високої якості і досить великий, не менше 300 пікселів в ширину, щоб відвідувачеві було легко її розглянути. Ще краще, якщо передбачена функція збільшення, що дозволяє більш детального розглянути зображення товару. Причиною цього, крім більшої наочності, є новизна.
Основною незручністю інтернет покупок є відсутність можливості потримати товар в руках.
Як же дати відвідувачеві сайту потримати товар в руках. Доступним та ефективним інструментом вирішення цього завдання знову ж таки є якісна предметна візуалізація товару. Наявність на сторінці сайту якісної фотографії товару дозволяє максимально реалістично передати всі характеристики товару: форму, фактуру матеріалу, колір, конструктивні або дизайнерські особливості виробу.
Якщо фотографія товару виконана з високою роздільною здатністю, використання функції збільшення зображення, дозволить розглянути всі найдрібніші деталі, фактично відчути виріб фізично. Кількість фотографій на сторінці повинно бути таке, при якому споживач отримає максимально повну картину як про товар, так і про спосіб його застосування чи аксесуарах в ходять до його складу. Дослідження показують, що розміщення кожної наступної фотографії, підвищує ймовірність покупки на 7%. Важливо, що розміщені на сайті фотографії відповідали текстового опису, ефективно доповнюючи його, підкреслюючи ідею статті.
Тільки грамотне використання всіх цих складових дозволить викликати у відвідувача такі емоції, які будуть стимулювати його зробити покупку на Вашому сайті. Безумовно, якісне представлення товару на сторінках Вашого сайту обов’язково отримає заслужену оцінку покупців і позитивно позначиться на зростанні обсягів продажу.