Як застосовується геодезичне обладнання

8-21-2019

Как применяется  геодезическое оборудование

Перші уявлення про геодезії у людства з’явилися з часів виникнення землеробства. Геодезія є наукою, яка виконує вимірювання на поверхні Землі, а так само навколоземному просторі, обчислює положення об’єктів, визначає конфігурації, координати точок та їх зміни в часі. Існують наступні види геодезичних робіт: наземні, підземні, підводні, повітряні. Також хочемо вам порекомендувати определение площади границ участка

У сучасному світі геодезичне обладнання широко застосовується в будівництві, картографії, топографії, створення цифрових моделей поверхні, землеустрій та промислових галузях. Швидкі темпи розвитку науки і техніки дозволили створити високоточне геодезичне обладнання. Ще в кінці минулого століття для геодезичних вимірювань почали застосовувати супутникові навігаційні системи. Найбільшою популярністю користуються GNSS приймачів і антени нового покоління геодезичного обладнання Javad.

Геодезичне обладнання Javad має широкий модельний ряд приладів і пристосувань. Вся продукція відрізняється надійністю, високою точністю, простий в експлуатації і обслуговуванні. Обладнання Javad є тріумфом передових наукових розробок і накопичених досягнень у практиці геодезії. TRIUMPH – саме так називається серія відомого геодезичного обладнання Javad.

Хочеться відзначити, що в даний час геодезія використовує глобальні навігаційні системи, засновані на передових досягненнях інформатики та електроніки, що вимагає застосування багатофункціонального геодезичного обладнання, серед якого лідируючі позиції займає пристрої і пристосування Javad.