Як заправити картридж

3-4-2021

Буває так, що в самий невідповідний момент закінчився картридж. Не поспішайте відразу купувати новий, тому що заправка картриджа обійдеться значно дешевше. Але не слід забувати, що заправка є технічно складним і вимогливим до обладнання процесом, можливим тільки на професійному рівні, — заправляє повинен бути фахівцем і мати доступ до необхідних заправних матеріалів. Якщо Ви хочете швидкр та надійно заправить картридж для принтера  , то рекомендуємо сайт на якому найкращі спеціалісти заправлять Ваш картридж оперативно та по доступній ціні.

В процесі роботи відбувається природний знос деталей картриджа, але більше 80% лазерних картриджів піддаються багаторазовій заправці.

На практиці новий куплений картридж, в середньому, можна заправляти 2-3 рази, далі він підлягає відновленню.

Як відбувається заправка картриджа

Повне розбирання картриджа-перевірка всіх вузлів, виявлення проблем. Якщо при розбиранні всередині виявлені приховані проблеми, то технічний фахівець уточнює обсяг, доцільність і вартість ремонту з замовником. Зазвичай після 2-3 заправок багато картриджі потребують заміни декількох комплектуючих або повному відновленні.

На що звернути увагу, коли ви віддаєте картридж на заправку

  • репутація фірми на ринку і термін її існування
  • чи дає компанія гарантійні зобов’язання на свої послуги
  • чи має фірма необхідне обладнання для заправки
  • чи надає перевірочний лист
  • чи має компанія свою упаковку, і взагалі упаковує чи або повертає “в тому, в чому і принесли”
  • про солідність і надійність фірми говорить наявність філій
  • оформлений сайт з наявністю виразного контенту
  • додатковий сервіс (наприклад, здійснюють ремонт принтерів, мають власні магазини)
  • які презентаційні матеріали є у фірми

Рекомендації щодо заправки картриджа

Так чи варто заправляти картриджі або все ж краще купувати нові? в першу чергу це економія грошових коштів: новий картридж коштує в кілька разів більше, ніж заправка старого. Постає питання якості, а втрата якості за незалежними оцінками експертів становить від 3 до 7%.

Різницю можна помітити тільки в незначних випадках, якщо користувач працює в області професійної поліграфії, наприклад, друкує на плівці. Якщо ж картридж використовується для повсякденного друку документів, то ніякої помітної різниці не відбудеться.

Чому не варто намагатися заправити картридж самостійно

1. З боку може здатися, що заправка картриджа — процедура зовсім нескладна. Але насправді це зовсім не так, адже виробники принтерів, копірів і мфу зацікавлені в продажах витратних матеріалів, тому пристрій картриджа не розраховане на можливість повторної заправки і буває досить хитромудрим. До того ж необхідно очищати картриджі від залишків старого тонера, щоб не відбувалося змішування, і очищати бункер, в якому накопичується відпрацьований тонер. Для всього цього необхідно знати внутрішній устрій картриджа.

Що необхідно знати про заправляються картриджах

Картриджі для лазерних принтерів не вічні

В середньому картридж заправляється 2-3 рази, після він потребує відновлення у зв’язку зі зношеністю валів, втулок чистячих і дозуючих лез. Можна міняти не всі вали і втулки і заправити його ще пару раз, заощадивши кілька рублів.

Не засвітити фотовал

Навіть жодного разу не заправлений картридж можна зіпсувати звичайним сонячним світлом. Заміна фотовала додає приблизно 200 рублів до вартості заправки картриджа. Засвічений фотовал чи ні можна продіагностувати тільки по роздруківці тестової сторінки на принтері. Для уникнення псування фотовала зберігайте і транспортуйте заправлені і порожні картриджі в світлонепроникній упаковці або закритій коробці.

Артефакти

Якщо на роздрукованому аркуші є смуги, точки, непропечатанние місця, плями, то краще приносити цей лист разом з картриджем (він допоможе визначити і виправити виниклу проблему).