Як захистити себе в суді

6-4-2019

Как защитить себя в суде
Чи зможу я захистити себе в суді по статті 2 пункт 2.
Також хочемо порекомендувати – http://law-blog.ru/
Чи зможу я захистити себе в суді по статті 2 пункт 2.
Відправили справу до суду по статті 2 пункт До суду в протоколі я написав незгоду з правопорушенням. Співробітники ДПС до доказом докладають тільки фото. Чи зможу я без проблем сам захиститися в суді, щоб не позбавили прав.
Протокол адміністративного правопорушення складається співробітникам ДПС у присутності понятих якщо ви не згодні з правопорушенням. Згідно із загальним правилом, встановленим у “ст. АП РФ, доказами в справі про адміністративне правопорушення можуть служити протоколи, передбачені Ко. АП РФ, інші документи, показання спеціальних технічних засобів, речові докази”. Якщо співробітники ДПС фотографували на телефон, то ці фото не є спеціальним технічним засобом.
Таким чином, у разі відсутності понятих притягнення до адміністративної відповідальності не може бути визнано законним, оскільки участь понятих при провадженні процесуальних дій є однією з гарантій забезпечення прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, з метою виключення будь-яких сумнівів щодо повноти і правильності фіксування у протоколі змісту і результатів процесуальної дії співробітником поліції. Крім того, співробітник поліції не повинен залучатися у якості понятого при виробництві по справах про адміністративні правопорушення, передбачених главою 12 Ко. Тобто протокол можна визнати не дійсним, а дії співробітників ДПС незаконними. АП РФ, за яким вас притягнули до адміністративної відповідальності, виглядає наступним чином.
Після перегляду ваших фото реєстраційного знака виникає питання. За якою саме кваліфікуючою ознакою вас залучили.
Чи можуть мене позбавити прав за залишення місця ДТП через 8 місяців.
Чи правомірні дії інспектора ДПС при перевірці тонування.
Співробітники ДПС дали папірець з номером рахунку і сумою, що робити. П РФ – протягом якого терміну після здачі аналізів можуть порушити справу.
За кермом був не я.
Якого числа, я зможу забрати, свою, водійське посвідчення, після позбавлення.
Повернення після позбавлення прав – як порахувати коли забирати.
Можуть позбавити бізнесу за ст.
Позбавлений водійського посвідчення – чи обов’язково проходити психіатра і нарколога на мед. При копіюванні інформації посилання обов’язкове. Сайт призначений для осіб старше 18 років.