Як вивести webmoney в Україні

5-29-2019


У зв’язку з останніми подіями, є пропозиція ділиться найкращими відпрацьованими методами виведення WMU. Так само цікавий, хороший недорогий відпрацьований метод висновок WMZ в USD (готівку). Всі поради повинні бути реальними або практично відпрацьованими. tr= 2, вичікувати заявку на отримання готівки через WesternUnion або MoneyGram.
Також хочемо вам порекомендувати Как вывести webmoney в Украине
Виводжу останнім часом WMZ налом тут obmen. at, або в доларах або гривнях (треба уточнювати наявність). У доларах зараз дивлюся відсоток 5%, я виводив максимум 5% комісія вебмані. Ви в офіс приїжджали або вони до Вас приїжджали. Цитата: Виводжу останнім часом WMZ налом тут obmen. at, Обмінник здивував своєю приємною комісією – 2%. В той час, коли скрізь по 5%. – Виводити їх не вигідно, на даний момент курс 1: 1. Можна протягом пару днів ловити найкращий курс на будь-яку Валюту. – потім на заявці вибрати опцію – Купити WM( Z або R) за WMU за курсом ХХ. ХХХХ або краще – і автоматично обміняти всі свої WMU.
Доброї ночі, вибачте туплю, виходить можна зараз через obmen. at – Висновок WMZ не доступний ні готівкою долара ні гривні.
Доброї ночі, вибачте туплю, виходить можна зараз через obmen. at вивести гроші з вебмані на карту банку, або я не зрозумів, просто основна аудиторія Росія. Цитата (manas):За станом теперішнього часу obmen. at – Висновок WMZ не доступний ні готівкою долара ні гривні. Їм можна в телеграмі написати, і через телеграм зробити висновок.
Здрастуйте, трохи не в тему, але все ж.
Не можу оплатити тарифний план через wmz. Хтось оплачував в останні дні. Скачав впн, пробую, а воно пише що не сходиться ip кіпера і браузера (хоча впн стоїть не в браузері, а на віндовс). Можливо Ви порадите якийсь інший впн.
Можливо, це через налаштувань безпеки кіпера (называетсячто типу «блокипрвка по айпі»), які Ви встановили.
У мене кіпер запускається і без впн, мене не пропускає сторінка оплати. Увімкніть на моб (або де там Кіпер варто) впн, потім оплачуйте.
Раніше постійно виводив у них, вони в р – не м. Цитата (Bogdanovskaya):Здрастуйте, трохи не в тему, але все ж. Не можу оплатити тарифний план через wmz. Хтось оплачував в останні дні.
Якщо через кіпер то встановити і включити VPN. Якщо через WebPro за сертифікатом або Yandex – браузер (VPN – включається автоматично) або Opera – браузер (VPN включати вручну).