Як видалити яндекс захисник?

416

Для мене, як прихильника того, що я знаю що і як у мене в системі функціонує, було несподіванкою, коли після зміни налаштувань в браузері Опера, у мене вискочило подібне повідомлення праворуч внизу


Начебто нічого такого не ставив і скрізь перевіряв у налаштуваннях установки на що погоджуюся, але все одно звідки він з’явився. Я взагалі не люблю всякі такі сторонні бари і доповнення, особливо йдуть спільно з ПО. Тому мені стало неприємно від того, що він з’явився ніби нізвідки і почав “господарювати” без мого відома в моїй системі. Я ставлю тільки те, що вважаю за потрібне для себе, а тут якийсь яндекс лізе і перевіряє себе, ніби він головний і самий потрібний. Думаю Ви розумієте моє обурення. Добре що ще попереджає і виявив себе, але все одно встановився і працює “нишком”.

На щастя, видалити захисник яндекс досить легко. Початкові дії, здійснювані стандартними засобами Windows, і з допомогою яких можна прибрати яндекс захисник, будуть наступними:

 • видаляємо як зазвичай, через Пуск – Панель управління – Програми та компоненти.
  Шукаємо там все, що схоже на Yandex чи Яндекс. У мене він називався “Яндекс.Бар 6.5 для internet Explorer”. Досить дивно, адже повідомлення вийшло після зміни пошуку за умовчанням в іншому браузері.
  Але тим не менш видаляємо його звідти.
 • видаляємо з автозавантаження.
  Я це зробив за допомогою утиліти msconfig, яка викликається шляхом win+r (Пуск – Виконати) вводимо msconfig
  как удалить убрать яндекс защитник

  Переходимо на вкладку Автозавантаження і знімаємо галочку з Yandex
  как удалить убрать яндекс защитникяк видалити прибрати яндекс захисник

  Застосувати, ОК

 • Якщо в папці Programm Files є папка YandexBar – видаліть.

  Після цього бажано очистити реєстр від сміття.