Як вибрати злитий купальник?

4-15-2019

Для пляжу, купання в басейні необхідний купальний костюм. Багато жінок, дівчата вважають за краще суцільні купальники. Переваги таких моделей – зручність, можливість приховати недоліки фігури. Виробляються костюми для плавання і засмаги різних фасонів. Тому жінки задаються питанням, як вибрати закритий купальник, який з них стане найкраще сидіти на тілі?

Якщо Ви хочете купити якісний купальник, то рекомендуємо купити його на сайті https://juliette-sun.com.ua/kupalniki/monokini/


Класичний. Їх особливість – простота. Вони не мають особливих прикрас, у них відсутні провокаційні деталі, рюші. Така одяг для пляжу і басейну має стандартні вирізи на грудях, для ніг. Перевага класичних цільних купальників-практичність. Вони актуальні завжди, незалежно від моди, йдуть жінкам з різними типами фігури.


Романтичні. Такі купальні костюми можуть мати оборки, що імітують коротку спідницю, або прикрашають виріз декольте. Бретелі можуть бути тонкими, прикрашеними декором. Чашечки ліфа купальника нерідко бувають жорсткими. При цьому їх форма підкреслюється фасоном пляжного одягу.
З перемичкою. Це цікава модель, яка нагадує бікіні, але при цьому верхня і нижня частина пляжного костюма з’єднана перемичкою. Вона може бути широкою і закривати значну частину живота, або вузькою, у вигляді тонкої смужки тканини.


Вибір за типом фігури


Стрункі дівчата можуть вибирати будь-який фасон костюма для плавання. На них все стане добре виглядати. Але який купальник вибрати повним жінкам? Пишні дами можуть виглядати в пляжному одязі дуже привабливо. Треба тільки вибрати модель, яка буде підкреслювати виграшні частини тіла, приховувати недоліки. Найкраще для повних жінок підійдуть купальники з мінімумом прикрас. Рясний декор надає фігурі важкість, а цього слід уникати. Оборки дозволять приховати дефекти шкіри, але варто пам’ятати, що при намоканні вони не будуть виглядати естетично. Також варто відмовитися від речей з великими принтами, віддавши перевагу виробам з однотонної тканини або у вертикальну смужку.

При виборі пляжного одягу варто враховувати зростання жінки. Високим дівчатам з модельними параметрами можна не обмежувати у виборі. Невисоким підійдуть моделі з високим вирізом для ніг. Це дозволить візуально зробити ноги довшими.

Підбір розміру
Пляжний одяг повинен сидіти на тілі ідеально. Неправильно підібраний її розмір викличе дискомфорт у дівчини. Потрібно пам’ятати, купальний костюм після намокання трохи розтягується. Тому важливо знати, як вибрати розмір злитого купальника, щоб він виглядав на жінці красиво.

При примірці

Пляжний одяг повинен сидіти на тілі дівчини щільно, сильно облягати, але не тиснути. Якщо річ сидить легко, то при намоканні вона розтягнеться. Особливо це буде помітно по лифу купальника, який буде відходити від грудей.

Щоб правильно підібрати купальник, його потрібно обов’язково приміряти перед покупкою. У різних виробників розмірні сітки відрізняються. Тому без примірки можна не вгадати з розміром.