Як вибрати заклепочник

12-24-2018

Как выбрать заклепочник
Кожна будівельна завдання вимагає свого обладнання. Спеціальні інструменти для кріплення різних елементів значно полегшують роботу майстра. При складання металевих конструкцій, наприклад, використовуються заклепки – гайкові або витяжні. Ці складні кріпильні системи допомагають з’єднати листи заліза, дрібні деталі з куточків і багато іншого. Заклепочникі як різновид кріплення мають круглий стрижень, з одного боку якого розташовується заставна головка, а з іншого – замикаюча голівка, яка утворюється в процесі кріплення. Щоб встановити цю деталь, потрібно витягнути стрижень, в результаті чого вийде рівна заклепка.
Також хочемо вам порекомендувати заклепочник купить украина
При виборі інструменту варто звернути увагу на кілька параметрів: по-перше, на потужність і вага обладнання. По-друге, на те, з якими заклепками працює техніка, враховуйте при цьому їх діаметр. Важливо подивитися на тип живлення інструменту (від мережі або акумулятора), а також звернути увагу на виробника. Недорогі, але потужні заклепочникі фірми Messer підійдуть для побутового застосування, а ось інструменти фірми Gesipa вважаються професійними.
Наприклад, досить прийнятний по співвідношенню ціна-якість заклепочник Messer CRR-48L. Модель оснащена двома акумуляторами, що забезпечує тривалу безперебійну роботу. Призначена ця техніка для роботи з витяжними сталевими заклепками, розмір яких варіюється від 2,4 до 4,8 мм. Цей інструмент досить універсальний: він може працювати з елементами з нержавіючої сталі від 2,4 до 4 мм. Незважаючи на невелику вагу, він досить потужний. Крім цього, Messer CRR-48L додатково оснащений LED-ліхтариком.
З професійних моделей хорошу оцінку отримав ручної заклепочник GESIPA PowerBird 14,4 V-Li-Ion, який використовується для встановлення витяжних подовжених заклепок, виготовлений з міцного пластику. Модель оснащена рамою, яка захистить руки оператора, а також магазином, де можна розмістити додаткові насадки. Електронна система управління захищає апарат від перевантаження і перегріву. Ці заклепочникі більш потужні, а заклепки встановлюються одним натисненням.