Як вибрати якісну металочерепицю у Будсервис

10-1-2019

Металочерепиця самий популярний і улюблений вид покрівельного покриття в сегменті приватного будівництва, однак серед розмаїття форм і видів черепиці, а також кількості виробників цього матеріалу існує ризик купити низькоякісний метал, який вже не буде відповідати заявленим характеристикам. По суті така черепиця є вже фольгою – відповідно і навантаження вона буде витримувати також. Змонтувати такий покрівельний матеріал буде досить складно, так як замки у нього будуть щільно прилягати не через відсутність твердості металу. Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/metallocherepitsa/

Твердість металу забезпечує ідеальну прокатну і стійкість листів черепиці до деформацій. Якість металочерепиці також залежить від якості про катки, тому поцікавтеся на якому обладнанні проводиться покрівельне покриття. На Україні найбільш якісним виробництвом є польські прокатні стани автоматизованого виробництва, що дозволяє випускати металеву черепицю з ідеальними геометричними даними. така черепиця легко монтується, надійно захищає майбутнє покрівельне простір від пилу, вологи, вітру та інших атмосферних опадів, створюючи ідеальну дах без стиків і заломів. При виробництві черепиці використовують полімерну сталь з цинковим покриттям. Наявність цинку захищає листи від корозії і іржі і подовжує термін експлуатації покрівельного покриття більше ніж на 20 років.

Якісна і довговічна металочерепиця прокочується з сталі вищого сорту з напиленням цинку від 225 грам на один квадратний метр. Розглянемо найпопулярніші види покриттів черепиці поліестер PE глянець і REMA матовий. На рулонної сталі з полімерним глянцевим покриттям товщина полімеру становить 25 мікрон, на матовому Відповідно матове покриття буде більш надійним і довговічним. Ще однією перевагою матового покриття є його шорсткість – на такій поверхні сніг буде танути рівномірно, захищаючи Вашу покрівлю від нерівномірних снігових навантажень. Зупиняючи свій вибір на такому покрівельному покритті як металева черепиця, радимо Вам купувати покрівлю у компанії де Ви отримали максимум інформації, консультацій і сервісу. Великі виробники дорожать своєю репутацією, несуть відповідальність за вироблений ними продукт і надають гарантію на метал.