Як вибрати вікна пвх

6-7-2019

Как выбрать окна пвх
Як правильно вибрати вікна для приватного будинку.

Як правильно вибрати вікна для приватного будинку.
Окремий будинок – мрія мільйонів людей. Спокій, затишок і незалежність манять нас і мотивують. Але як тільки мрія збувається, виникають нові питання. Вони стосуються побуту в незвичних умовах (особливо, якщо ви переїжджаєте з квартири) і можуть просто звести з розуму. Також хочемо вам порекомендувати Стоимость окон пвх

Ми поговоримо про одне їх найскладніших – які вікна ставити в приватному будинку.
Спочатку кілька слів про особливості вікон у будинках. Це характерно не для всіх, але таке рішення досить часто. Завдяки цьому в приміщення проникає більше світла і тепла. Але взимку це загрожує тепловтратами.

Досвід показує, що вікна ПВХ для заміського будинку набагато краще дерев’яних. Вони відрізняються більш доступною ціною, не менш екологічні, не горять, не страждають від стрибків температури, ударів та інших пошкоджень.
Досвідчені монтажники зможуть вбудувати пластикові вікна навіть в популярні зараз дерев’яні будинки.

При виборі відіграє роль все, починаючи з профілю. В ньому може бути три, чотири, або п’ять повітряних камер. Вони відповідають за звуко – і теплоізоляцію. Головний принцип тут – відповідність умовам. Якщо будинок знаходиться у відносно теплому і сухому місці, трьох камер буде цілком достатньо. Якщо навколо холодно, або шумно, варто вибрати чотирьох – або п’ятикамерний профіль.
Акуратність зовнішнього вигляду теж надзвичайно важлива. Тому ми радимо підбирати профілі, зроблені з глянсового ПВХ. Вони менше забруднюються і простіше чистяться. Такий матеріал, як правило, більш високої якості.
Вентиляцію багато вважають слабким місцем пластикових вікон. Але це видає незнання ситуації і новинок. У продажу у більшості виробників є вікна з системою мікрощілинного провітрювання і клапанами для припливу повітря. Зробивши кілька рухів, можна переключити таку конструкцію режим мікропровітрювання. Це позбавляє від проблем з запотівання і застоєм повітря в приміщенні.
Що стосується склопакета, від якого в основному і залежить збереження тепла, то єдине відповідні рішення – двокамерні моделі. Вони не допустять промерзання взимку і не будуть пітніти до температури – 20 градусів.
Якщо при виборі у вас залишаються питання і сумніви, можна подивитися фото будинків з пластиковими вікнами. Ви переконаєтеся, що серед них є цегельні, блокові і дерев’яні.