Як вибрати відеоператора

2-6-2019

Как выбрать видеоператора
І відповідь: все залежить від обставин.
Також хочемо вам порекомендувати Видеооператор
З якоїсь причини пошук операторів, як правило, виявляється в кінці списку необхідних справ для більшості людей. Може бути, ви не упевнені, що хочете його найняти, або не впевнені, що готові на додаткову статтю витрат.
Перед тим, як найняти певної людини, переконайтеся, що ви вивчили кілька варіантів. Подієві оператори — це як весільні фотографи, у яких є безліч стилів, смаків і весільних пакетів, і так само важливо, щоб ви наймали оператора, стиль якого вам подобається. По крайней мере, ви будете знати, що вони добре працюють разом.
Ви будете знімати подію в поодинці. Це дуже важливе питання, тому що іноді людина, з якою ви зустрічаєтеся, не той, хто з’являється на вашому весіллі. Завжди перевіряйте, чи є у вашого оператора команда чи він працює один. Переконайтеся, знайомий оператор з місцем проведення заходу. Дізнайтеся, чи захоче він або вона здійснити поїздку і ознайомитися з майданчиком з вами або без вас). Який стиль роботи оператора. Якщо ваш фотограф знімає в стилі репортажу, вам, ймовірно, знадобиться і водеооператор, який працює в цьому ж стилі. Знімає оператор інші події в цей же день. Ймовірно, ви захочете найняти того, хто буде працювати тільки на вашому подію в призначений день. Які моменти дня будуть зняті. Це може здивувати, але більша частина, наприклад, весільного дня зазвичай не знімається. Якщо ви знаєте, що хочете зняти певні моменти події, обов’язково скажіть про це. Хто вибирає музику для вашого знятого фільму. Багато операторів додають музику до своїх фінальним фільмів для створення гарного настрою. Запитаєте, хто буде вибирати цю музику — оператор або замовник зйомки. У якому форматі буде кінцевий продукт.
Публікація матеріалів з сайту можливий тільки з письмової згоди редакції. Сайт може містити інформацію, не призначену для осіб молодше 18 років.
Найкращі матеріали з доставкою щотижня.
Підпишіться на добірку кращих статей за тиждень. Максимум користі за мінімум часу.