Як вибрати статичний IP адреса

11-23-2018

Как выбрать статический IP адрес
Однією з послуг, пропонованих хостинг-провайдерами, є виділений IP-адресу. Якщо ви вирішили скористатися послугами хостера, то у вас цілком може виникнути закономірне питання – навіщо потрібен виділений IP-адресу? Начебто і коштує така послуга недорого, але і переплачувати невідомо за що не дуже хочеться. Деякі вважають, що використання виділеної IP-адреси впливає на становище в запитах пошукових систем, але насправді це тут ні при чому. У виділеної IP-адреси зовсім інші переваги.
Також хочемо вам порекомендувати Статический IP адрес
Як відомо, при використанні послуг хостера ваш сайт буде володіти одним і тим же IP-адресу, що й інші сайти, які відносяться до певного серверу. Для інших сайтів, пошукових систем, хакерів це все одна адреса. Якщо з вами на одному сервері знаходиться не дуже сумлінний веб-майстер, який займається розсилкою спаму, то поштова служба забанить весь IP-адресу, помістивши його в чорний список. Разом з таким веб-майстром постраждають ні в чому не винні клієнти сервера. Ви не зможете надсилати і отримувати пошту. Якщо ж який-небудь веб-майстер буде використовувати «чорні», недобросовісні методи просування власного ресурсу, то його сайт разом з усіма іншими, що володіють цим IP-адресою, буде забанений пошуковою системою. В результаті, навіть якщо ви ні в чому не винні, ваш сайт буде недоступний для користувачів Інтернету. Зазвичай в цьому випадку слід скаржитися хостеру, який при накопиченні певної кількості скарг самостійно змінить IP-адресу. Якщо ж у вас буде власний IP-адреса, то таких проблем вдасться уникнути.
Серед інших переваг використання виділеної IP-адреси слід назвати трохи більшу стабільність аккаунта, але багато хто ставить це перевага під сумнів. Виділений IP-адреса дозволяє вести точну статистику відвідування вашого ресурсу. Деяке програмне забезпечення, яке використовує в своїй роботі нестандартні порти, може зажадати від вас виділеної IP-адреси. Якщо ви плануєте створити повноцінну локальну поштову службу, до якої буде доступ з Інтернету, то для реалізації вам знадобиться виділений IP-адресу.