Як вибрати сонячну батарею для дому

5-2-2019

Как выбрать солнечную батарею для дома
Номінальна напруга, В:.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Сучасна сонячна панель дозволяє заощадити на оплаті комунальних рахунків і користуватися електроприладами при відключенні світла. Витрати на такі батареї в Україні швидко окупаються завдяки великій кількості сонячних днів. А для покупки пристрою, що перетворює сонячне світло в електроенергію, варто звернутися в наш інтернет – магазин.
Конструкція сонячного модуля включає кілька плоских поверхонь з комірчастою або багатошаровою структурою, виготовлені з полікремнієвих або монокремниевых перетворювачів.
Противідбивне покриття забезпечує максимальне поглинання падаючого світла, а фотоелементи — його перетворення в струм. Електрика може витрачатися безпосередньо підключеною до системи технікою або накопичуватися в акумуляторі для подальшого використання.
Використання сонячної електростанції дозволяє забезпечити електроенергією квартиру, офіс і невелике виробництво. Але найвигідніше встановлювати її в заміському будинку. Комплекту фотомодулів вистачить для роботи автономної системи опалення та гарячого водопостачання, постійного чи тимчасового використання телевізора, холодильника, комп’ютера.
Придбати сонячну батарею для будинку можна, звернувшись в нашу компанію. Ми займаємося продажем продукції відомих виробників, включаючи Risen, JASolar і AmeriSolar. А перевагами наших послуг є доступна ціна і зручні умови доставки.
Ефективність роботи сонячних модулів залежить від правильності їх установки. Батарея повинна розміщуватися перпендикулярно падіння сонячних променів, тому її нахил бажано міняти. Якщо зміна напрямку неможливо, варто відразу розташувати модуль під кутом, середнім між зимовим і літнім положенням. Враховують при монтажі і тінь від розташованих поруч дерев і будівель – встановлене на затіненому ділянці пристрій буде працювати неефективно. Відрізняється простою установкою, але погіршує дизайн будівлі. Вимагає переробки даху, але забезпечує природний вигляд будинку.
Для того щоб вибрати модулі, дізнатися, скільки коштує комплект з відповідною потужністю і отримати консультацію наших фахівців варто зателефонувати за розташованим на сайті 220 Вольт контактним телефонам.
Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl Enter, щоб повідомити про це адміністратора. ua/ information/ poslugi/ oplata – chastyami/