Як вибрати склопакети енергозберігаючі

1-18-2019

Как выбрать стеклопакеты энергосберегающие
Який вибрати склопакет однокамерний або двокамерний. По – перше, відразу визначимося, що ОДНОКАМЕРНІ СКЛОПАКЕТИ, в них два скла, можна ставити на лоджії, балкони, дачні будиночки (хоча і тут є виключення, див. Ви плануєте встановити вікно в спальню, зал, кухню або дитячу кімнату, якщо вони не виходять на засклену і утеплену лоджію, вам точно потрібен ДВОКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ, в ньому три скла. Навіть якщо вас хтось буде переконувати поставити однокамерний склопакет, але з енергозбереженням – НІ.
Токож хочемо вам порекомендувати стеклопакеты энергосберегающие
Три скла – для тиші в кімнаті.
Три скла – щоб склопакет не промерзав. Склопакет становить більшу частину площі вікна і тепла через нього йде у кілька разів більше, ніж через профіль.
Зараз навчилися утеплювати саме скла, такі більш теплі склопакети отримали назву енергозберігаючі або теплопакети. Іони срібла, нанесені на поверхню скла, добре пропускають світло, але відбивають теплові промені. У підсумку ви отримуєте абсолютно прозоре скла, які чудово тримають тепло. А що влітку, не буде вдома ще спекотніше, якщо вікна виходять на сонячну сторону. Навпаки, влітку буде тільки прохолодніше, тому що не все тепло від жарких сонячних променів потрапить в квартиру, не нагріваються підвіконня, повітря в кімнаті не гріється. Тобто якщо ваші вікна виходять на сонячну сторону, взимку буде тепліше, а влітку прохолодніше.
Енергозберігаюче напилювання наноситься не при монтажі вікон, а в умовах виробництва. Всередину між стеклами бруд не потрапляє, так як герметичний склопакет. Іони срібла змити або зіпсувати не можна, так як напыленной стороною енергозберігаюче скло звернена всередину склопакета. Енергозбереження абсолютно нешкідливо для людини і тварин.
Ви живете, наприклад, на проспекті Леніна, будинок стоїть вздовж дороги, і вікна виходять на проспект…. При виборі нового вікна треба подбати в першу чергу про шумоізоляції. Звичайно, це трохи дорожче і зажадає від вас додаткових витрат. Тоновані стекла потрібні, коли є вимога знизити яскравість освітлення: захищають від сонячних променів, надмірного нагрівання, оберігають предмети інтер’єру та меблі від вицвітання.
Ці скла також знизять яскравість освітлення і захистять від нагрівання.