Як вибрати сервер

3-14-2019

Как выбрать сервер
Десятки серверів відкривається кожен день.
Також хочемо вам порекомендувати https://servak.com.ua/
Зараз тільки зовсім наївний гравець не розуміє що абсолютно будь-сервер створений щоб приносити гроші і чи це офіційний Lineage 2 salvation, або ж фришка від адміна, який зібрав її на пк купленому “для навчання”. Будь адмін або власник проекту зацікавлений в першу чергу в отриманні прибутку, далі ж ідуть вторинні інтереси: “лояльність гравців”, “якість ігрового процесу”, “відсутність багів” та інше. Ми дуже активно продаємо адена на GVE тому чим вдаліше вайп, тим адмін і ми отримуємо більше прибутку. Але така політика має і зворотний ефект, люди звичайно ж не ідіоти і 3й 4й і 5й раз підряд одне і теж лайно хавати не будуть. Зараз на гве сервері йде занепад, онлайн кожен вайп все гірше, адмін банально пізно схаменувся, з його ліні й жадібності втрачаємо дохід і ми.
Відкривати сервера заради грошей погано.
Повернемося до нашої проблеми, де мета сервера – прибуток. Адже ми з задоволенням платимо за квиток в кіно і не скаржимося, що меркантильні виродки з голлівуду знімають тільки заради наших грошей. Ніскільки, всі звикли, але відразу ми розуміємо на які фільми варто йти, на які немає і можна подивитися завантажити на комп.
Виходячи з цього проблема доната як така не варто, по суті якісні сервера так само зацікавлені в прибутку, але координальное відміну від “одноденних смітників” вміння зацікавити гравців в грі на проекті.
Стабільність і якість бренду (практикує Asterios, Rpg – Club, Scryde) – сервера де ви знаєте що буде круто, навіть якщо сервер не буде переповнений онлайном.
Величезні рекламні бюджети, включаючи вірусний маркетинг – практично всі Ява интерлюд використовують цей метод.
Матеріальна зацікавленість медійних осіб – банальний підкуп клан лідера, який може призвести 200 людей в клані на сервер.
Завжди можна забити на все і піти з сервера.
Неможливо знайти нормальну конст паті і клан, так як всі бігають туди – сюди.
Ви можете забити на деякий час і повернутися на сервер і знову потрапити в лад.
Можна знайти гарний клан і знайомства в грі.
Не потрібно кудись поспішати, граєте в задоволення.
Вимоги для вступу в клан будуть сильно завищені для вас.
Висновки: немає поганих серверів, є завышнные вимоги до них. Вибирайте сервер правильно і не розчаруєтеся.
Як вибрати сервер який вам підходить в нашій наступній статті.