Як вибрати сантехніку для ванної кімнати

6-28-2018

Ви задумали ремонт у ванній кімнаті? Готуйтеся до того, що доведеться міняти всю сантехніку, тому що:
по-перше, стара зносилася і краще поміняти її під час ремонту, ніж чекати, коли вона зовсім вийде з ладу, доведеться частково «валити» нову обробку;
по-друге, стара сантехніка навряд чи впишуться в новий інтер’єр. Сьогодні дизайнери меблів для ванної створюють такі шедеври, побачивши які, ви обов’язково захочете встановити їх у своїй ванній кімнаті. Хочу запропонувати купити подвесной унитаз комплект

Однак є кілька правил, за якими варто вибирати сантехніку:
Якщо санвузол у вашій квартирі суміщений, то раковина, унітаз і ванна обов’язково повинні бути в єдиному стилі. Меблі (шафи, полиці, стелажі, кошик для білизни) варто підбирати в тон сантехніки або в колірній гамі стін і підлоги – це дозволить створити єдине і гармонійний простір.

Розміри сантехніки повинні строго відповідати габаритам ванної кімнати: якщо вона невелика, не намагайтеся розмістити в ній максимум меблів і декоративних елементів. Оптимальніше встановити унітаз і раковину, а ванну замінити на душову кабіну або куточок. Так звільниться місце під водонагрівач або пральну машину. В цілому, можна вибрати вбудовану сантехніку, яка трохи заощадить простір.

У просторих ванних кімнатах можна встановити і ванну, і душову кабінку, а також джакузі або облаштувати повноцінну сауну.

Ще одна важлива вимога – це якість сантехніки. Вибирайте перевірених виробників, які мають багато позитивних відгуків і дають гарантію на свою продукцію. У такому разі ви не помітите на меблях через пару років тріщин і сколів і всі механізми будуть працювати справно (включаючи крани і слив). Крім кераміки і фаянсу сьогодні широке застосування у виготовленні сантехніки для ванної знайшли композитні матеріали, скло і натуральний камінь. У виробництві меблів також допускається дерево, ніг воно повинно мати особливий захист від підвищеної вологості.