Як вибрати реклама хостингу

2-3-2019

Как выбрать реклама хостинга
Чому з цієї точки зору вибір майданчика не так очевидний, ЦП пояснили експерти з компанії Lemon Digital.
Також хочемо вам порекомендувати реклама хостинга
Про те, як важливі засоби, що допомагають отримувати клієнтів з пошукової видачі, пояснювати давно нікому не треба (на цьому будується вся SEO – індустрія). Google справді оцінить прекрасний ролик, додані на сайт компанії, посилання виявиться високо у видачі та буде забезпечена фрагментів. Що ж в такому випадку робити. Аналітична частина досить потужна: сервіс повідомляє, у який саме момент ролика глядачі переставали його дивитися, так що можна проводити «роботу над помилками».
Сервіс схожий на Wistia, і при цьому набагато менш відомий. На відміну від випадків, де вибираєш з декількох варіантів, що тут можна самому прописати все від і до. Однак зрозуміло, що це вимагає великих зусиль і навичок, ніж просто ткнути в самий підходящий варіант.
В результаті сервіс виявляється варіантом для перфекціоністів, яким важливо, щоб плеєр ідеально відповідав вигляду їх сайту. Зате і цінові запити скромніше: тут хочуть 199 доларів в рік, що нижче більшості тарифних планів інших сайтів. Якщо ви віддали на зйомку свого ролика купу грошей, логічно просити, щоб вам вже його відразу зробили як треба, і ніякої подальшої обробки вже не було.
Хоча у сервісу немає «секретного зброї», різко відрізняє від конкурентів, у нього є безліч конкретних можливостей, разом утворюють переконливий набір.
Можна контролювати, на яких доменах дозволяється відтворення. Нанесення «водяних знаків», генерація RSS – потоків, зручна категоризація завантаженого — загалом, не дивно, що серед клієнтів цього сервісу виявилася, наприклад, компанія IBM. Наприклад, доступність інтерфейсу: навіть школярі завантажують сюди свої ролики пачками, — значить, і ви точно зможете. Налаштувати зовнішній вигляд плеєра не вийде, так що з колірною гамою вашого сайту він може зовсім не поєднуватися, зате він вже звичний мільйонам людей.
Одного сервісу, ідеально підходящого всім відразу, немає, а дивитися при виборі треба відразу на кілька факторів. Нарешті, чи готові ви віддавати за все це гроші і скільки.
Натисніть кнопку , щоб поділитися думкою або розповісти про свій проект.