Як вибрати подарунок на день народження

1-24-2019

Как выбрать подарок на день рождения
День Народження — це особистий Новий Рік кожної людини. Це осмислення всього, що сталося за минулий рік, скидання лічильника на нуль перед тим, як почати ще один рік життя. Щось втрачаємо, а щось купуємо. Зближуємось з одними людьми і віддаляємося від інших. Відчуваємо себе самотніми, відчуваємо себе потрібними. Здійснюємо вчинки, які роблять світ кращим, і робимо щось таке, що хотілося б залишити в минулому році. День Народження — це день приємних несподіванок. Вам дзвонять і пишуть люди, з якими ви чомусь тепер рідко спілкуєтеся, але ось ви чуєте їх голос (або читаєте повідомлення, посміхаєтеся і розумієте, як же вони вам дороги.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Подарунки на День Народження — це просто кайф. І це правда, він/ вона правда не знає. Згадайте, скільки разів ви самі не знали відповідь на це питання. Подарунок повинен бути несподіваним, адже це найкрутіше.
Вам залишається просто вибрати те, що подобається вам (ну і імениннику теж бажано було б непогано, загалом). Тут капітан очевидність підказує, що все залежить від інтересів і характеру людини (а ще від ціни, на яку ви орієнтуєтеся). Досить часто у нас запитують, що купити людині на днюху, у якої все є. Подаруйте йому обнімашки, ну а че, якщо у нього все є. Якщо обнімашки і так входять в базовий комплект, то у нас є подарунки, які нудні люди називають марними. Якщо у людини є все необхідне, то подарунок повинен відкривати нові горизонти, дарувати нові емоції і підштовхувати до нового досвіду. Наприклад, скретч – постер «100 Великих і Дуже Великих справ». Цей постер зробить життя яскравішим, з ним людина більше не буде задаватися питанням . Постер кидає виклик, ставить цікаві завдання, виконавши які, їх потрібно стерти монеткою. Можна подарувати варення з цікавим поєднанням інгредієнтів: апельсин – віскі, полуниця – м’ята, яблуко – розмарин. Ще одна дуже захоплююча новинка: механічні пазли, зібравши які ви отримуєте трактор, трамвай, театр та інше. Процес захоплює і зачаровує як дорослих, так і дітей.