Як вибрати підйомний кран

1-18-2019

Как выбрать подъемный кран
Працюючи в будівельному бізнесі, ви рано чи пізно зіткнетеся з такою проблемою, як вибір підйомного крана. Це далеко не найлегша завдання для новачків, але і знавці в області підбору спецтехніки можуть зіткнутися з різними проблемами.

Тому знати основні принципи підбору автокрана буде корисно всім, незалежно від того, планується купівля або оренда техніки. Для початку варто чітко встановити коло завдань, які будуть вирішуватися при використанні вибраного вами автокрана. Від цього буде залежати, техніка якої вантажопідйомності, потужності і висоти підйому вам необхідна. Якщо кран купується для обслуговування невеликих будівельних об’єктів, що перебувають у видаленні один від одного, то основним параметром, який слід враховувати при виборі автокрана, є його мобільність. При виборі крана для обслуговування металобази або масштабного будівельного об’єкта актуально придбати одиницю техніки великої продуктивності.
Оренда автокрана – більш простий і, часом, вигідний варіант. І, незалежно від того, наскільки ви компетентні в області спецтехніки, не зайвим буде скористатися допомогою фахівців. Менеджери компанії перед оформленням оренди допоможуть вам у виборі автокрана, найбільш точно відповідає вашим завданням і можливостям.
Складніше вам доведеться в тому випадку, коли планується купівля техніки. У цьому разі слід враховувати не тільки заявлені параметри, але й фактичний стан автокрана. Єдиним винятком є придбання нової техніки на заводі – виробника або дилера. Колишня раніше у використанні техніка може не відповідати того стану, про який заявляє продавець. Тому важливо звернути увагу на стан гідравлічної системи. Саме гідравліка забезпечує загальну надійність і безпеку всього автокрана. Якщо кран тривалий час працював на знос, і гідравліка знаходиться в поганому стані, висока ймовірність травматизму в процесі роботи. Незайвим буде оглянути та інші робочі вузли автокрана перед покупкою. Але простіше довіритися в цьому питанні професіоналам.