Як вибрати перекладач

5-24-2019

Как выбрать переводчик
Ця система призначена для професійних перекладачів.
Також хочемо вам порекомендувати m-translate.com.ua
Щоб вибрати версію, яка вам підходить, перейдіть за наведеним нижче посиланням з назвою .
Якщо ж ви точно знаєте, яка саме версія вам потрібно, натисніть кнопку, щоб переглянути наявні варіанти завантаження і вибрати необхідний.
Ідеальний супутник для тих з нас, кому потрібна не складність, а ефективність; глосарії, автозаповнення і автоматичний переклад роблять мою роботу в літературному перекладі набагато ефективніше. Величезна кількість функцій, лаконічний інтерфейс і, що найголовніше, безперервна розробка з відкритими вихідними кодами.
Це проект, і будь-хто може взяти у ньому участь.
Це означає, що будь-хто може вільно завантажити та користуватися таким з мінімальними обмеженнями. Дозволяється також вільно копіювати і передавати програму іншим людям. Для прихильників програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом ця свобода навіть більш важлива, ніж відсутність необхідності платити за що – небудь. І хоча багато користувачів розуміють це, їх реакцією нерідко бувають слова: . Програмування, безумовно, є найбільш важливою роботою, і без програмування не було б програми. Але програмування — це не єдина задача. Далі перераховані напрями, в яких гаряче вітають появу нових добровольців. Серед тих, хто читає ці рядки, буде чимало перекладачів, які вже перевели багато документації для користувачів. Як щодо того, щоб самостійно написати частина користувальницької документації. Бо часто перекладачі можуть написати документацію краще самих авторів. Це означає, що «ще п’ять тисяч відер і ключик у нас у кишені. І коли вони знаходять непрацюючі функції або неточності в документації, про це слід розповісти нам.
Якщо ви програміст, та ще й знаєте Java, то ви можете переглянути документацію у вихідному коді в папці /docs_devel, де описано початок роботи з вихідним кодом програми.
Якщо ви вмієте програмувати на іншій мові, можна писати код для розширення можливостей самого додатка. Такий допоміжний код, наприклад, вже був написаний на Javascript, Groovy і Tcl/ Tk.
Ви можете сказати: Що ж, як щодо того, щоб навчитися. Якщо ви вже достатньо знайомі з комп’ютерами, то, вибравши простий скриптова мова, наприклад, Javascript або Tcl/ Tk, всього за пару тижнів вам буде нескладно навчитися писати прості, але корисні скрипти. Постійний професійний ріст зараз в моді.