Як вибрати оверлок для виробництва.

3-20-2018

Як вибрати оверлок для виробництва.
Стачивающе-обметочниє машини одночасно роблять одну або декілька рядків, підрізають краю з заданим відступом від стібків і охоплюють край тканини спеціальним швом, який перешкоджає її розпуску ниток. Виконуючи одночасно кілька операцій, оверлоки значно прискорюють пошиття виробів і зменшують собівартість виробництва. Тому вони є одним з основних видів устаткування на будь-яких підприємствах легкої промисловості: від невеликих приватних ательє до великих швейних виробництв. Завдяки доступній ціні, високій продуктивності і виняткової надійності, що дозволяє працювати в невпинному режимі, вартість оверлоков, які використовуються для серійного або масового виготовлення швейних виробів, окупається досить швидко. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі швейные машины.
А підприємства, що використовують якісне швейне обладнання від інтернет-магазину «Промка», працюють ефективно і з високою рентабельністю виробництва. доступні ціни – придбання обладнання в інтернет-магазині «Промка» – це вигідний і раціональний спосіб організації або модернізації швейного виробництва.
В каталозі інтернет-магазину є високошвидкісні промислові оверлоки, що відрізняються один від одного за формою платформи, кількістю голок і виконуваних рядків, способу подачі матеріалу і іншим параметрам. Незважаючи на наявність докладної інформації по кожній моделі на сайті, в такому розмаїтті нескладно і заплутатися. Вони допоможуть вам вибрати оверлок, ціна і характеристики якого відповідають вашим потребам і фінансовим можливостям.