Як вибрати оптичний газоаналізатор

6-9-2019

Как выбрать оптический газоанализатор

Призначений для визначення процентного вмісту кисню в технічному і медичному кисні і кисневмісних газових сумішах при контролі репродукційного кисню і при технологічному контролі роботи воздухоразделительных установок. Також хочемо вам порекомендувати газоанализатор оптический

Газоаналізатори – прилади для вимірювання та визначення кількісного і якісного складу сумішей газів. У найбільшому лабораторному супермаркеті Ви можете купити газоаналізатори вітчизняних і європейських виробників – ТМ Drager (Німеччина), Аналітприлад (Росія) та інші.

Газоаналізатори застосовують в охороні навколишнього середовища та екології (визначення шкідливих речовин у повітрі, їх концентрація), системи управління двигунами внутрішнього згоряння, на хімічно небезпечних виробництвах, при визначенні витоків і негерметичності і т.

Існують газоаналізатори автоматичного і ручного дії. Автоматичні газоаналізатори – вимірюють у безперервному режимі певну фізико – хімічну або фізичну характеристику газової суміші і її окремих компонентів.

Ручні аналізатори – це вимірювальне обладнання, в якому компоненти газової суміші поглинаються різними реагентами послідовно.
Газоаналізатори, представлені на нашому сайті, мають безліч додаткових функцій: визначення витрати газу, вбудовану пам’ять, статичну обробку результатів, розрахунок масового викиду забруднюючих речовин в атмосферу та ін.
Як купити або замовити газоаналізатор. Наші експерти допоможуть Вам підібрати необхідну продукцію і замовити саме той газоаналізатор, який найбільше відповідає поставленим завданням.