Як вибрати охоронну фірму.

3-23-2018

Як вибрати охоронну фірму.
Сьогодні питання безпеки стоїть гостро не тільки для власників величезного стану, але й для широкого кола рядових громадян, у яких як прийнято говорити: «немає чого брати». На початок 2016 р. Число крадіжок в Одеській області збільшилася майже в 1,5 рази у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року. Доходить до того, що предметом крадіжки стає банально ноутбук або телевізор. Не дивно, що в таких умовах все більше жителів регіону замислюються про установку охоронної сигналізації. Кому варто довірити свою безпеку? Вибір охоронного агентства як вибір лікаря – ризики занадто високі, щоб підходити до питання безвідповідально. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі охранная фирма.
Форма власності та наявність ліцензії. Багато громадян по старому довіряють більше державної охорони, професіоналізму співробітників, які працюють у цій структурі багато років і не розглядають приватні агентства. Справедливості заради, варто відзначити, що практично всі приватні охоронні агентства створені вихідцями з державних структур, більш того, наявність співробітника такого співробітника обов’язковою умовою отримання ліцензії на здійснення охоронної діяльності. Т. о. Нормальним для великого міста вважається час реагування до 7-10 хвилин, в ідеалі до 5 хвилин. Але тут є одне АЛЕ: часто охоронні фірми декларують час прибуття 3-5 хвилин, але при цьому в договорі фактично час реагування не вказується.
Як правило, суми матеріальної відповідальності у багато разів менше вартості охоронюваного майна на це є ряд причин (докладніше читайте в статті Відповідальність охоронної фірми) Однак, вона повинна бути в договорі і чим вище суммма, тим краще. До популярним і брендів відносяться центральні прилади Jablotron, Satel, DSK, Орлан (Лунь) і ще кілька виробників. підключитися на інший пульт у вас просто не буде технічної можливості. Саме тому слід прислухатися до порад і, разом з тим, самостійно аналізувати факти.