Як вибрати офісні меблі

12-6-2018

Как выбрать офисную мебель
Підбір меблів для персоналу може багато чого розповісти про фінансовий добробут компанії, про ставлення до співробітникам і відвідувачам. Дбайливо підібрані стійка ресепшн, практичний і красивий диван для офісу в зоні очікування, розкішний і респектабельний кабінет керівника – все це говорить про стабільний, конкурентоспроможному підприємстві, з яким можна мати справу. Навпаки, розрізнена меблі у відділах і директорському кабінеті мимоволі створюють найбільш несприятливе враження. Саме з цієї причини, потрібно підбирати меблі в Києві для офісу з великою ретельністю.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.modernoffice.ru
Сьогодні на меблевому ринку є величезна кількість пропозицій. Зорієнтуватися в цьому океані стилів, фасонів і колірних рішень досить складно. Однак, є одна підказка. За своїм стилем предмети меблів повинні повністю відповідати іміджу компанії, виду її діяльності. Наприклад, у кабінеті директора юридичної компанії доречна важка, класична, сувора меблі. Навпаки, для дизайнерської студії доцільно купити меблі самих незвичайних видів і забарвлень. Крім того, абсолютно необхідно, щоб предмети підбиралися відповідно з конфігурацією приміщення.
Це базова вимога до меблів для всіх без винятку приміщень офісу. Слід звертати увагу на міцність, стійкість стільців, крісел та столів, якість фурнітури, міцність кріплень. У той же час, предмети меблів повинні бути стійкими до перепадів температури і підвищеної вологості. Якщо у кабінет директора доречно купити диван для офісу з оббивкою з натуральної шкіри і дерев’яні шафи, то у відділах бажана меблі з МДФ. Цей матеріал відрізняється стійкістю до зносу і перепадів температур. Покриття може бути ламінованим. Шпон для відділу малопридатний, оскільки вартість його досить велика, а догляд потрібно досить ретельний.
Вибір стелажів і шаф також відіграє важливу роль: документи повинні зберігатися в порядку. Занадто громіздкі шафи не потрібні, оскільки вони виглядають не дуже красиво, до того ж, «з’їдають» простір. Набагато зручніше легковагі стелажі і пластикові шафи. До речі, стелаж можна використовувати, щоб зонувати офісне приміщення. Зручні приставні тумби дозволяють мати під рукою все необхідне.