Як вибрати ноутбук?

1-27-2018

Потрібен дисковод, чим відрізняються жорсткі диски і кому підходить рідкісна «операційка» Linux? Допомагаємо розібратися в технічних характеристиках і вибрати домашній ноутбук за доступною ціною.Рекомендую нетбуки недорого

1
НОУТБУК ДЛЯ НАВЧАННЯ І РОБОТИ
Виконуючи робочі завдання або домашні завдання, ми зазвичай використовуємо стартовий набір програм і часто виходимо в інтернет.

Ноутбук для занять
Характеристики:
Операційна система:
Windows або Mac OS
Процесор: Intel або AMD
Жорсткий диск: HDD на 500 ГБ або 1-2 ТБ
Оперативна пам’ять: 4 ГБ
Кому:
школярам, студентам, фрілансерам, офісним працівникам

Жорсткий диск 500 Гб
Ноутбуки з HDD 500 Гб
Вибрати Операційна система Windows
Ноутбуки на Windows
Вибрати Комп’ютер Mac OS
Ноутбуки на Mac OS
Вибрати
1. Операційна система
Для роботи та навчання вдома підходять моделі на Windows і Mac OS. Обидві «операційки» мають вбудований пакет програм для документів, презентацій і таблиць. Щоб покупка обійшлася дешевше, вибирайте Windows: ціни на такі комп’ютери починаються від 13 тисяч рублів.

2. Процесор
Існує 2 основних виробника процесорів – Intel і AMD. В асортименті обох можна знайти і потужні моделі, і «наворочені». Якщо ви не використовуєте фотошоп та інші складні програми, беріть моделі з простенькими процесорами, наприклад Intel Core i3 або AMD E1-6010.

3. Жорсткий диск
Досить пристрої зі стандартним HDD-накопичувачем. Він набагато дешевше і для робочих завдань його вистачає. Випадково видалені файли з таким диском легко відновити.

HDD 500 ГБ – для роботи з документами і презентаціями.

HDD 1-2 ТБ – для роботи з відео, музикою та іншими медіафайлами.

Що таке жорсткий диск
Жорсткий диск – носій інформації всередині вашого девайса. Саме на ньому зберігаються всі файли і програми. Диски бувають двох видів: HDD і SSD. SDD підходить для більш складних завдань: сучасних відеоігор або монтажу «важких» відео. HHD підходить для всього. Чим більше обсяг пам’яті жорсткого диска, тим більше інформації можна на нього записати.

4. Оперативна пам’ять
4 ГБ – середнього об’єму «швидкої» пам’яті вистачить на створення текстів і таблиць в декількох вікнах і одночасного інтернет-серфінгу.

2
НОУТБУК ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ
Для завсідників соціальних мереж, меседжерів і «скайпу» важливо обробляти фото, набирати текст і відповідати на важливі інтернет-дзвінки одночасно.

Ноутбук для спілкування
Характеристики:
Оперативна пам’ять: 8-16 ГБ
Операційна система: Windows або Mac OS
Роздільна здатність екрану: 1280×800
Кому:
SMM-атомників, PR-атомників, любителям спілкуватися

Ноутбуки для спілкування
Ноутбуки з оперативною пам’яттю від 8 Гб
Вибрати Макбука для спілкування
Ноутбуки на MacOS
Вибрати Ноутбуки з високою роздільною здатністю
Ноутбуки з HD-роздільною здатністю
Вибрати
1. Оперативна пам’ять
8-16 ГБ – для стабільної роботи нескінченних вкладок браузера і вікон чатів потрібен хороший запас «оперативки».

2. Операційна система
Підійде Windows або Mac OS – обидві системи зручні для підкорення інтернету.

Що таке оперативна пам’ять
Оперативна пам’ять – елемент системи, який відповідає за «одночасність» використання програм. Ця «швидка» пам’ять зберігає дані нещодавно використаних додатків, що дозволяє вам швидко перемикатися між ними, не завантажуючи заново. Чим вище оперативна пам’ять, тим більше програм можна запустити одночасно.

3. Дозвіл екрану
Від 1280х800 – для перегляду фотографій і спілкування по «вэбке» цілком підійде середнє дозвіл екрану. Чим воно вище, тим більш яскравою і детальної буде «картинка».