Як вибрати милицю подлокотный

9-27-2019


Людей які використовують при ходьбі костыли пахвові можна досить часто зустріти на вулиці. Травми, перелому нижніх кінцівок, а також часткова або повна ампутація істотно обмежують свободу пересування, яку милиці допомагають відновити більше ніж наполовину. Милиці допомагають людині пересуватися, зберігати рівновагу. Тому їх необхідно придбати не тільки у вище перелічених випадках, але і при інших захворюваннях.

Милиці пахвові незамінні при травмах хребта. Вони знижують навантаження на травмовану областю допомагають пацієнтам швидше реабілітуватися. Причин порушення координації рухів досить багато. Одна з них — розсіяний склероз. Людина втрачає орієнтацію в просторі і без додаткової підтримки може впасти і травмуватися. На ранніх стадіях захворювання добре допомагають милиці подлокотные. Хвороби суглобів опорно – рухового апарату викликають сильні болі під час ходьби. Правильно підібрані ортопедичні милиці значно полегшують стан хворого і стають незамінною частиною терапії.
В даний час на ринку представлений широкий модельний ряд. Тому вирушаючи за покупкою не забудьте проконсультуватися з лікарем, щоб підібрати оптимальний варіант. У випадках, коли є можливо відновити рухову функцію, необхідно змінити декілька видів. Милиці подлокотные рекомендують при захворюваннях суглобів і порушення координації. Основна перевага — вони більш легкі і прості у використанні. При цьому вони гавкають помірну навантаження на ноги і поперек, що допомагає уникнути атрофії м’язів і порушення кровообігу.

Милиці ліктьові не завжди використовуються в парі — в деяких випадках достатньо придбати лише один. Варто відзначити, що найбільшою популярністю користуються милиці алюмінієві, завдяки легкості конструкції, міцності та можливості регулювання під зріст пацієнта. При всій своїй простоті, все ж ортопедичні милиці все ж можуть представляти певний шкоди для пацієнтів. У перші дні дуже важливо, щоб хтось був поруч. Важливо уникнути випадкових падінь і додаткових травм, особливо якщо мова йде про ліктьових милицях. Крім того, не слід користуватися милицями довше, ніж це необхідно в процесі реабілітації, щоб у пацієнта не виникло психологічної залежності від них. В каталозі магазину представлений найбільший асортимент милиць від провідних світових та вітчизняних виробників.