Моторне масло Aral

8-21-2019
Aral HighTronic SAE 5W-40 (4л)
Розроблялося для експлуатації з сучасними дизельними і бензиновими двигунами. Високотехнологічні низькозольні масла цієї марки можна використовувати в силових установка. Моторне масло – необхідна складова стабільної роботи двигуна автомобіля. Транспортні засоби, що працюють на бензиновому або дизельному паливі, обладнані поршневим двигуном внутрішнього згорання. Механізм силового агрегату складається з безлічі суміжних взаємодіючих один з одним комплектуючих. У процесі роботи більшість деталей мотора перебувають у постійному циклічному русі. Також хочемо вам порекомендувати https://www.avtoradosti.com.ua/katalog-tovara/avto_maslo/aral/index.html

Для того, щоб механізм двигуна функціонував ефективно, застосовується мастильна рідина, звана моторним маслом. Призначенням цієї змащення є мінімізація сили тертя, що виникає між рухомими суміжними комплектуючими, а також охолодження їх. Крім того, моторна олива перешкоджає утворенню корозії на деталях і не дозволяє накопичуватися в порожнинах агрегату агресивних кислих сполук. До всього іншого, здійснюється винос із системи дискретних частинок, що утворюються при зносі комплектуючих, і продуктів згоряння горючої суміші (сажі). Види та класифікація моторних масел За призначенням масла діляться на мастило для бензинових моторів, дизельних моторів та універсальні рідини.

За термічним показниками поведінки мастильна рідина класифікується на: річну (ефективна при високій температурі навколишнього середовища, але не гарантує холодний запуск двигуна); зимовий (володіє малою в’язкістю, гарантує холодний запуск двигуна, але при високих температурах середовища недостатньо ефективно змащує двигун); всесезонну (має малу в’язкість при низькій температурі, ефективно змащує агрегат при високих температурах середовища). За хімічним складом і виробничим методом дані мастила поділяються на: мінеральні (метод рафінування та дистиляції нафти); синтетичні (метод органічного синтезу газових хімічних сполук); напівсинтетичні (комбінування двох перших видів).

Існує визначений регламент заміни моторного масла, від дотримання якого залежить тривалість і надійність роботи силового агрегату. Особливо важливий регламент для старих машин. Наша фірма є дистриб’ютором продукції німецького концерну . У каталозі нашого онлайн-магазину широкий вибір масел всіх типів і призначень. Як купити в онлайн-магазині Моторне масло Можна натиснути кнопку під обраним товаром. Другий спосіб: зателефонувати менеджеру, контактний номер вказаний на сайті. Спосіб і час доставки замовлення залежить від місця проживання клієнта. Можливий будь-який вид оплати товару.