Як вибрати машинку для стрижки тварин

8-19-2017

Машинка для стрижки тварин мало чим відрізняється від звичайної машинки для стрижки. Часто відмінність полягає лише в іншому типі ножа і… на цьому відмінності закінчуються. Чому ж тоді машинки для стрижки тварин коштують дорожче? Просто залишимо це питання на совісті виробників машинок і приймемо більш високу ціну як даність, тим більше вони дорожче рівно на стільки, щоб невигідно було купувати окремо машинку для стрижки людей і ніж для стрижки тварин. Для того, щоб Ваш домашній улюбленец був гарненький , рекомендую Купить машинку для стрижки животных тільки в цьому магазині та за доступною ціною

Як же вибрати машинку для себе?

Параметрів тут, за великим рахунком, два:

Тип двигуна і потужність.
Ціна.
Тип двигуна і потужність машинки не мають прямої залежності, але, тим не менш, на сьогодні не випускається потужних машинок з індукційним (вібраційним) двигуном. Як правило, потужність таких двигунів не перевищує 15 ватт. Більш потужні машинки оснащені роторним двигуном, який забезпечує потужність до 50 ватів і мінімальні шум і вібрації.
З ціною все досить просто, вона складається з вартості начинки і вартості бренду. Як правило, роторні машинки відчутно дорожче індукційних.