Як вибрати Купальник бандо!!!

8-21-2019

Купальник повинен бути таким, щоб підкреслював достоїнства, відмінно сидів і був зручним. Окремо верх купальника можна купити в інтернет – магазині , де представлений великий асортимент модел .Відмінна якість , відмінна посадка ліфа, що купила два купальника і дуже задоволена.

До наступної зими ще щось прикуплю. Ну наскільки я прискіплива, але ні до доставки, ні до сайту немає претензій, одні подяки. Все швидко і як обіцяють . Носіть наші купальники з задоволенням. Один з найпопулярніших купальних ліфів – бандо . Купальник – бандо – це різновид роздільного купальника, де топ виконується у вигляді смужки тканини, яка може бути прямою чи перекрученої у формі вісімки, а підтримка грудей здійснюється за рахунок кісточок, вшитих збоку. Вважається, що бандо йде практично всім жінкам, головне – вибрати модель, яка підходить саме вашій фігурі. Якщо ви вирішили купити бандо в нашому магазині в https://juliette-sun.com.ua/kupalniki/bando/ , ми абсолютно впевнені, що наш асортимент дозволить вам знайти свій ідеальний купальник. У цих купальників є свої особливості, які потрібно враховувати при покупці.

Хто як не ви знає особливості своєї фігури, тому особливих труднощів з підбором бандо бути не повинно. У струнких дівчат з невеликими грудьми взагалі немає ніяких проблем – ви можете вибрати абсолютно будь-яку модель бандо і доповнити його трусиками – бікіні з заниженою талією. Якщо своїм недоліком ви вважаєте не дуже довгі ноги, купуйте завищені трусики – це допоможе візуально зрівноважити фігуру. Невелику за розмірами груди можна збільшити, надягаючи на пляж топ – бандо, прикрашена оборками, рюшами і драпіруванням. За рахунок об’єму тканини груди стане більш апетитною. До речі, цей принцип можна використовувати і при виборі нижньої частини купальника. Крім того, зайва худоба та хлопчачий силует легко виправляється за допомогою трусиків – шорт, а якщо вони виконані в яскравих тонах з великим малюнком, то це дозволить злегка збільшити стегна і зробити образ більш жіночним.

Дамам з шикарними формами краще, навпаки, утриматися від об’ємних купальників з бандо, а вибрати модель без драпірування і носити її з бретелями. У нашому магазині таких ліфів дуже багато. До речі, дизайнери подумали і про те, що погруддя великого розміру потрібна хороша підтримка, і створили цілу колекцію ліфів – бандо з ефектом пуш – ап. Такі моделі відмінно тримають велику груди, а маленьку – візуально збільшують, так що тепер бандо дійсно підходять всьому беззастережно. , то ви вже навряд чи змініть цього бренду.