Як вибрати кримінального адвоката “Касьяненко та партнери”

4-5-2019

Саме тому, як тільки ви стали учасником кримінального процесу, звернутися до адвоката по кримінальних справах варто негайно. Адже від цього залежить не тільки ваша свобода, але, можливо, і життя. Тому хочемо вам порекомендувати уголовный адвокат Киев від юридичної компанії “Касьяненко та партнери”.
Адвокатське бюро , де знаходиться ваш кримінальний адвокат. Київ – досить велике місто, тому на сторінці розміщена докладна електронна карта, яка допоможе прокласти маршрут з будь-якої точки країни.

Але перед відвідуванням офісу варто записатися на прийом одним з вищеописаних способів, так як адвокат може бути зайнята іншою кримінальною справою. Серед представлених способів зв’язку кожен клієнт зможе вибрати підходящий для себе варіант. Ми, в свою чергу, завжди відкриті для співпраці і даємо оперативну відповідь на кожне надійшло повідомлення.

У тих, хто вже є нашим клієнтом, і кримінальну справу ще не закінчено, є право дзвонити адвокату в будь-який час доби, незалежно від дня тижня. По можливості допускається використання інших засобів зв’язку, але вони не завжди забезпечують належну оперативність у неробочий час. Що найголовніше при захисті від кримінального переслідування. Головне в такій ситуації – час. Чим швидше професійний кримінальний адвокат підключиться до розгляду справи, тим імовірніше для Вас позитивний результат.

Дзвінок в перші години після початку кримінального переслідування дозволить вам отримати кваліфіковану консультацію і скорегувати поведінку таким чином, щоб не допустити погіршення свого становища. Близько 30% обвинувачуваних у судах країни отримують занадто жорстке покарання тільки з – за того, що найняли адвоката вже після закінчення судового слідства.