Як вибрати кращий хостинг

11-20-2018

Как выбрать лучший  хостинг
Платний хостинг таких проблем позбавлений. Як правило, наявні тарифи добре продумані і цілком доступні за вартістю послуг з точки зору їх практичного використання. Хороший хостинг для WordPress сайту ніколи не піде на обман клієнта з боязні його втратити. Та й заробити негативні відгуки теж ніхто не хоче, адже інформація в мережі поширюється дуже швидко, як хороше, так і погане.
Також хочемо вам порекомендувати лучший украинский хостинг
Якщо ви не платите гроші, то не чекайте чудес. Ні, все як би функціонує, але нові хороші теми та шаблони можуть працювати так-сяк, корисні плагіни здатні “підвішувати” сайт, доставляючи незручності відвідувачам і головний біль власнику. Найголовніше, що в такій ситуації не варто особливо сподіватися на техпідтримку. Це стосується як термінів, так і якості допомоги.
Зате клієнт, який платить, це завжди хороший клієнт для будь-якого хостингу. Нічого дивного немає, адже прибуток ще ніхто не відміняв. З таким клієнтом носяться, його радують бонусами і вигідними знижками. Менеджери в таких компаніях, як правило, грамотні і дійсно можуть допомогти в багатьох питаннях. Відповідь на будь-яке ваше звернення в інтервалі від 30 до 50 хвилин говорить про хорошу роботу техпідтримки, хоча проміжок 10-15 хвилин теж зустрічається, але, швидше, як виняток.
Ще однією неприємною особливістю безкоштовних хостингів є набридлива реклама, яка розміщується де попало, і найчастіше не в найбільш зручних місцях. Захочете вимкнути — платіть! І так у всьому. Тому спочатку добре подумайте, перш ніж погоджуватися на вельми нестійкий безкоштовне співробітництво, тим більше, що ціни на послуги хостингу для Вордпресс сайту в хороших компаніях не занадто обтяжливі навіть для невеликих проектів.
Сподіваємося, що інформація, викладена у цій статті, допоможе вам знайти кращий хостинг для Вордпресс сайту. Зі свого боку ми готові організувати професійну підтримку та супровід ваших сайтів на WordPress, встановити і налаштувати необхідні плагіни і розширення, забезпечити наповнення контентом і інтеграцію з соціальними мережами.