Як вибрати комп’ютер.

1-22-2018

Як вибрати комп’ютер.
Незважаючи на все це достаток, жоден планшет, ноутбук або смартфон не зможуть конкурувати по потужності, швидкості, обсягом пам’яті зі стаціонарним комп’ютером. Тому навіть сьогодні персональний комп’ютер необхідний для серйозної роботи, навчання або ігор, а також, дуже актуальний в офісі як незамінний атрибут робочого місця будь-якого співробітника. Для початку, рекомендуємо визначитися для яких цілей Ви збираєтеся використовувати ПК. Якщо це стандартні сценарії – інтернет, документи плюс трохи ігор, то вибір воістину широкий – Ви можете придбати практично будь-який комп’ютер, і його можливостей буде достатньо. Якщо Ви любите грати в ігри – приділіть особливу увагу вибору саме геймерських різновидів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі 7 устройств компьютера.
Про правді кажучи, деякі з них виходять за рамки саме стаціонарного типу, так як їх легко можна транспортувати. Універсальний настільний комп’ютер – найбільш звичний нам системний блок, в якому зібрані всі компоненти комп’ютера, і до якого підключається монітор, клавіатура, миша, інтернет і колонки. Основна його гідність – розширюваність. Варто зауважити, що провідні бренди все ж прагнуть до зменшення розмірів своєї продукції, так що сучасний “десктоп”, найчастіше, компактніше свого побратима п’ятирічної давності. Компактний комп’ютер – все те ж саме, але зібрано в дуже компактному корпусі.
Можливості розширення нерідко обмежені. Так, наприклад, поставити більше одного жорсткого диска в такий корпус, швидше за все, не вийде. З іншого боку, буквально поміщається на долоні повноцінний потужний комп’ютер – такий, як Intel NUC – бажане для багатьох користувачів рішення. Мікрокомп’ютер (Compute stick) – надзвичайно компактний комп’ютер-флешка, який вставляється в роз’єм HDMI телевізора до інтернету підключається по Wi-Fi і без проблем з’єднується з бездротовими клавіатурою і мишею. Такі варіанти добре підходять тим, хто припускає встановити ОС самостійно.