Як вибрати керамограніт

9-13-2019

Как выбрать керамогранит
Величезний вибір відтінків і розмірів плит дозволяє підібрати ті матеріали, які будуть ідеально поєднуватися з фасадом і архітектурним стилем будівлі. Вуличний керамограніт – якісний, практичний та довговічний облицювальний матеріал. Він не псує зовнішній вигляд будівель, а додає в нього родзинку. Керамогранітом оформляють вуличні сходів житлових будинків, громадських будівель, промислових споруд. Він ідеально підходить для місць з високою прохідністю, укладання під’їзду до гаража в приватному будинку, ландшафтного дизайну. Також хочемо вам порекомендувати http://plitkarossia.ru/venezia.html

Керамограніт для вулиці морозостійкий і має низький рівень вологовбирання. Коли вдень на вулиці 2 і все тане, керамограніт не вбирає в себе воду, тому не покриється павутиною з тріщин, якщо вночі температура впаде до -10. Плит з керамограніта не страшні кислоти і луги. Для очищення керамограніта, в тому числі і від фарби, можна скористатися будь-яким, навіть самим агресивним, миючим засобом. Керамограніт для вулиці насичений пігментами по всій товщині плити, тому не вицвітає під дією сонячних променів протягом усього періоду експлуатації.

Керамограніт на вулиці повинен бути протиковзким. В холодну пору року і під час дощу гладка плитка слизька. З – за цього підвищується ризик падінь і травм. Особливо актуально це для пішохідних доріжок і всіх місць, на яких покладені плити суцільним полотном. Щоб в каталозі відображався лише протиковзкий керамограніт, фільтрувати його з відповідного властивості або зверніть увагу на артикул товару. Для ступенів можна вибрати і плити з гладкою поверхнею, але в такому випадку бажано використовувати протиковзкі накладки або гумові килимки.

Ще один варіант вирішення проблеми – встановлення підігріву сходи в холодну пору року. Для місць, в яких є ризик падіння на покриття важких предметів, вибирайте керамогранітні плити максимальної товщини. Чим товще плита, тим менший ризик її пошкодження при сильному ударі. Для обробки фасаду вибирайте плитку товщиною 8 мм За рахунок меншої товщини вона легше. Це зменшує витрату клею для її кріплення і доставка обійдеться вам в меншу суму. Для зручності укладання керамогранітної плитки уважно поставтеся до вибору її розміру. Постарайтеся підібрати його так, щоб плити вимагали мінімальної підгонки. Дотримуйтесь технологію укладання керамогранітних плит – під ними не повинні утворюватися пустоти і повітряні кишені. Це вбереже покриття від розтріскування, воно прослужить багато років. Щоб купити керамограніт виробництва , зверніться до представника у вашому регіоні. В офісах дистриб’юторів і фірмових магазинах ви зможете переглянути зразки, дізнатися ціни, погодити умови і строки придбання.