Як вибрати кейтеринг

12-25-2018

Как выбрать кейтеринг
У цьому бізнесі репутація має велике значення, тому покладайтеся на сарафанне радіо, тобто на рекомендації. Напевно хтось з ваших друзів або знайомих вже користувався послугами кейтерингу. Запитайте їх, чи залишилися вони задоволені, чи врахували їхні побажання при організації заходу і чи не траплялося прикрих промахів під час свята. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки якісно організовано обслуговування клієнтів в службі кейтерингу. Спеціально для своїх клієнтів на сайті служби «Небо Байкалу» є розділи «Відгуки» і «Галерея», щоб потенційні клієнти можуть оцінити рівень майстерності та надихнутися минулими роботами служби.
Також хочемо вам порекомендувати кейтеринг фуршет
Служби кейтерингу бувають трьох типів: ресторани, служби доставки і компанії виїзного обслуговування. Перед тим, як укласти договір, поцікавтеся у служби, наскільки великі заходи вони проводили, були свята, аналогічні вашому. Попросіть показати портфоліо, якщо його немає, то вам варто задуматися. Якщо ви плануєте провести невелике торжество, то з цим впорається будь-яка компанія, а більш масштабне свято з великою кількістю гостей і великою програмою варто довірити професійному кейтерингу. Наприклад, служба «Небо Байкалу» проводить великі корпоративи, общественнее заходи, весілля і екстремальний кейтеринг.
При складанні святкового меню важливо, щоб служба кейтерингу могла надати можливість спробувати страви. Ви повинні бути впевнені, що гості не будуть байдуже колупати вилкою в тарілці, так і не доторкнувшись до їжі. Зверніть увагу, як відреагує служба на ваше бажання продегустувати страви: якщо співробітники будуть стверджувати, що послуги у них не передбачено, то сміливо йдіть. Навіщо вам купувати кота в мішку.
Цей крок дуже важливий! У кейтерингу розрахунок складають з вартості та об’єму їжі на одну людину, тобто скільки коштує обслуговування одного гостя. Обов’язково уточніть, що входить у цю вартість. Як правило, тут враховуються витрати на їжу, напої, обслуговування, робота кухарів, офіціантів, логістика та надання посуду, меблів та іншого. Але при цьому у цю вартість можуть бути включені додаткові послуги, які саме на вашому весіллі не потрібні. Краще розібратися з цим до того, як захід пройде, щоб потім не опинитися в ситуації, коли вам доводиться переплачувати за деякі послуги.