Як вибрати іригатор

4-8-2018

Перш оповідання — пара слів про ирригаторе. Люди необізнані дивуються, навіщо потрібен прилад. Розглянемо принципи функціонування, пояснимо ключові переваги. Сподіваємося, читачі зможуть вирішити, як вибрати іригатор. Приступимо. Пропоную почитати та ирригатор полости рта купить

Як працює іригатор
Прилад потрібен людям з чутливими яснами і тонкої емаллю. У ході розповіді про правила користування зубною щіткою забувають сказати про безумовну шкоду. Припустимо, на початку 20 століття для цілей гігієни користувалися содою, кристали гідрокарбонату натрію є абразивом. Сьогодні піском зчищають черепашковий наліт з днищ кораблів, водою ріжуть граніт. Важливо правильно дозувати вплив для отримання правильного результату.

Дія зубного помічника
Дія зубного помічника

Що стосується тривіальної зубної щітки, щетина викликає кровоточивість ясен, а надто часті процедури провокують необхідність відвідування стоматолога. Іригатор покликаний вирішити це:

Струмінь води набагато м’якше щетинок. Від забруднень вдається порівняно просто позбутися. Обробка іригатором не може на 100% замінити чистку, але скоротити час контакту щетини з зубами дозволяє. У результаті зберігається в первозданному стані емаль, ясна відчувають себе краще.
Можливість регулювати тиск дозволяє підібрати параметри приладу по своїм потребам. Чим більше режимів, тим простіше. Використовуйте окремі налаштування для зубів, ясен і язика, якщо можливість надана конструкторами. У випадку з зубною щіткою дозувати тиск складно.
Особливі форми насадок, призначених для вирішення власної задачі. Це пояснює, чому замість іригатора не виходить застосовувати звичайну душову насадку. Багато в чому процес вибору розглядається з точки зору арсеналу опцій.
У відповідності з набором розв’язуваних завдань і функціоналу для споживача випускається кілька лінійок іригаторів. Крім відмінності в кількості насадок і призначення аксесуарів прилади бувають:

Стаціонарний іригатор
Стаціонарний іригатор

Стаціонарними. Володіють великим баком для води, рясним кількістю насадок. Позиціонуються, як прилад для сімейного застосування. Однакові насадки дублюються і маркуються власним кольором. Щоб члени сім’ї не переплутали. Одночасно порівняно місткий бак дасть змогу обходитися без перезарядки. Стаціонарний іригатор живиться електричним струмом 220 В (через адаптер). Головний корпус містить механізми регуляції подачі води. Від бака відходить довгий шланг, на який одягаються насадки. В цьому плані прийміть до відома, що прилади з вольтажем 220 В на території ванної кімнати не застосовуються. Існує стандарт, що описує, як має вестися використання електричних приладів. Іригатор стаціонарного типу однозначно не розташовуйте на території ванни (навіть на полиці над раковиною). Буде краще поставити в дальній кут, щоб шланг дотягувався до раковини. Є ряд приписів. Підключення повинно вестися через розв’язують трансформатор (по струму) або диференціальне пристрій захисту.
Ручні іригатори харчуються безпечним напругою 12 Ст. Це переводить прилади у вищий клас електробезпеки (III), що автоматично допускає використання на території ванної кімнати без обмежень. Ліміт описується захистом корпусу (клас ip). В інструкції написано, допускається занурення приладу у воду і потрапляння крапель на корпус. Згідно з документом використовуйте ручний іригатор. Харчується прилад акумулятором, хоча не можемо виключити можливість існування в природі виробів, що приводяться в рух стандартними батареями. Варто пам’ятати, що адаптеру на 220 В у ванній кімнаті не місце. Заряджати ручної іригатор треба в іншому приміщенні. Прилад володіє меншою ємністю, ніж стаціонарний. Позиціонується, як виріб індивідуального використання. Втім, не є трудністю купити запасні змінні насадки. Ємності бака вистачає на одне використання.
Гарні іригатори, які допустять заливати в бак крім води: слабкі розчини бальзамів, розчинів, настоїв трав. Це дозволить проводити лікувальні процедури одночасно з гігієнічними. Що стосується принципу дії, майже всі іригатори однакові. Містять судину, звідки за допомогою помпи рідина викачується шлангом до насадки.

Чим іригатор краще звичайного душа
Звичайна насадка на душ дає сильний струмінь. Чому не можна користуватися як іригатором? По-перше, зворотний бік зубів і віддалені десни почистити не вдасться. Складно регулювати тиск струменя і вибрати потрібне. Вище говорили, що надлишок зашкодить.

В описі потужних іригаторів сказано, що максимальний тиск струменя становить 650 кПа. Впевнені, що більшості читачів відомості ні про що не говорять. Для порівняння згадаємо, що всередині водопроводу тече рідина під тиском 400 кПа (4 атм). Випробувальний тиск в період осіннього введення опалення в дію складає 800-900 кПа (точніше залежить від конструкції будинку і радіаторів). Іригатор дасть тиск, що лежить на півдорозі між випробувальним для опалювальних мереж і робітником з-під крана водопровідних.

Душ і іригатор
Душ і іригатор

Такі умови складно отримати звичайним душем. Перетин протоки в крані на найбільший распах невелика. Можна частину дірочок заклеїти. Тоді потрібно точно розрахувати дозування струменя або винайти метод вимірювання. У зазначеному випадку простіше застосувати китайський пістолет (подібні використовуються в компресорах і фарбопульта) з манометром.

Платимо гроші за безпеку + дозований ефект. Душем можна без зусиль досягти потрібного тиску, але важко направити струмінь куди потрібно. Вже не говоримо про гідравлічні стрибки у водопровідній системі. Нарешті, спробуйте підрахувати площу дірочок, щоб співвіднести з показаннями китайського пістолета з манометром або прохідним перетином крана змішувача.