Як вибрати iPhone XS

11-29-2018

Как выбрать iPhone  XS
Якщо рік тому iPhone X з екраном 5,8″ був для вас недостатньо великим, то тепер ви можете купити iPhone Xs Max Dual Sim з діагоналлю екрана приголомшливих 6,5″. Цей гігант увібрав в себе перевірені часом технології і рішення, додавши до них ще кілька нових характеристик. Так що цей апарат може собі дозволити і самий поміркований любитель якісної техніки, яка не відносить себе до ентузіастам і воліє почекати.
Також хочемо вам порекомендувати https://yabloki.ua/rus/iphone/iphone-xs.html
Прекрасний дисплей Super Retina, який займає всю величезну по площі лицьову сторону смартфона, радує око приголомшливою передачею кольору і властивої OLED-екранів яскравістю і контрастністю. До того ж технологія True Tone, яка налаштовує кольорову гаму зображення під умови освітлення, що забезпечує неймовірний комфорт при тривалій роботі зі смартфоном в будь-який час доби.
Основна камера, яка складається з ширококутного і телескопічного об’єктивів, все так само дозволяє знімати різнопланові фото, забезпечуючи їх якісними ефектами портретного освітлення і регульованою глибини різкості. А новий сенсор зі збільшеним зерном і програмний режим Smart HDR забезпечують ще більш тонку нюансировку світлотіней навіть при зйомці в сутінках і проти сонця.
Зрозуміло, для iPhone Xs Max Dual Sim характерні і інші якості і можливості свого молодшого брата, включаючи бездротову зарядку від індукційного зарядника стандарту Qi, точну і швидку систему оптичного розпізнавання власника пристрою Face ID, міцний корпус з полірованої сталі і протиударного скла, підтримку платіжної системи Apple Pay (у тому числі в сторонніх додатках та на веб-сайтах), тісну інтеграцію з годинами Apple Watch і акустичними системами HomePod, а також роботу в стільникових і бездротових мережах безлічі стандартів.
ГБ — стандартний мінімум для смартфонів Apple. Цього достатньо для періодичної зйомки 4K-відео і сповільненого відео в режимі Full HD, особливо якщо ролики зберігати в новому форматі HEVC (H. 265). А якщо оформити підписку на додаткове місце в iCloud Drive, навіть з 64 гігабайтами ваш iPhone Xs Max Dual Sim перетворюється в бездонний колодязь для медіаданих.