Як вибрати хостинг

1-15-2019

Как выбрать  хостинг
Отже, Ви обираєте хостинг для свого сайту. На ринку є величезна кількість пропозицій від великих компаній, так і від невеликих стартапів. Як знайти серед цього різноманіття надійного хостера і на що при цьому слід звертати увагу. Перш за все слід визначитися, які характеристики хостингу є для Вас ключовими. З максимальним Uptime (часом безперервної роботи сайту).
Також хочемо вам порекомендувати php хостинг
Вибір додаткових сервісів, які надає хостер. Додатковий захист від хакерів і DDoS – атак. Чим вона вища, тим швидше Ваш сайт буде завантажуватися в браузерах у користувачів. Часто «маркетингова» швидкість, зазначена у рекламі, може відрізнятися від фактичної, тому постарайтеся дізнатися у хостера про якість серверного обладнання та рівень його завантаженості. Сучасне обладнання дата – центрів гарантовано витримує високі навантаження на сайт. Насамперед варто запам’ятати, що 100% Uptime не буває. Даний показник залежить від тарифного плану, і звичайно ж, у різних провайдерів співвідношення ціна/ якість може сильно відрізнятися. Великі провайдери також можуть надавати безлімітне дисковий простір, наприклад, у REG. RU існують безлімітні тарифи за ціною від 179 руб. Навіть якщо все інше в пропозиціях хостера Вас влаштовує, перед тим як вибрати хостинг – провайдера, зателефонуйте в його технічну підтримку. Задайте всі питання, що цікавлять Вас та оцініть для себе рівень підготовки співробітників і оперативність їх відповіді. Тут Ви можете самі вирішити, які додаткові сервіси Вам можуть знадобитися. Тим більше що хостери готові надавати найрізноманітніші рішення безкоштовно, просто в комплекті з хостингом. Наприклад, якщо Вам потрібно швидко створити сайт з нуля, знайдіть тариф з безкоштовним конструктором сайтів типу Parallels Web Presence Builder. Хоча невеликі реселери можуть надавати суттєву знижку на свої послуги, великі гравці на ринку інтернет – хостингу забезпечують набагато більшу надійність його функціонування. Так що, якщо для Вас важлива стабільність функціонування сайту, краще не варто на ньому надто сильно економити.
Сподіваємося, що наведені поради допоможуть Вам визначитися з тим, як вибрати хостинг – провайдера. При будь-якому использованииматериалов сайту письмова згода обов’язково.
Політика конфіденційності для веб – сайтів РЕЄСТР.
В рамках домовленості про стратегічне співробітництво компанія Agava і REG. RU об’єднують свої зусилля у області надання послуг хостингу та реєстрації доменів. вся технічна підтримка і консультації виявляється фахівцями REG.
Перевіряємо дані всіх доступних партнерських мереж у url – параметрах. Залишить тільки останню створену, інші видалить.