Як вибрати GPS навігатор

6-4-2019

Как выбрать GPS навигатор
Я дуже люблю подорожувати і роблю це завжди, коли видається вільний час. Об’їздив безліч українських міст і сіл, і зіткнувся з проблемою недостатньої інформативності трас і доріг. Задумався про покупку GPS навігатора і зрозумів, що вибір досить непростий і підійти до нього потрібно відповідально.
Також хочемо порекомендувати – http://wildshop.site/
Вибираючи для власного авто GPS навігатор, слід детально вивчити його технічні параметри і відмінні особливості. Головне, що є в пристрої – карти, їх потрібно вибирати особливо відповідально, адже працювати доведеться з ними часто, і деталізація буде грати не останню роль разом з актуальністю.
В основі навігаційної програми Garmin стоїть американська компанія Linux, яка створює і встановлює карти виключно для вищеназваного бренду. У цій марці всі пристрої відрізняються своїми високими показниками надійності, якістю збірки, управлінням. Причому саме українські карти у них особливо точні і докладні в порівнянні з конкурентами.
Навігатори I – go працюють на операційній системі Windows CE. Вона підійде для більшої частини навігаторів від таких виробників як Prestigio, Asus, EasyGo і багато інших.
Лідером у створенні карт для країн СНД, включаючи Україну, є Навітел. Бренд пропонує одні з найбільш точних карт нашої країни, причому вони базуються також на ОС Windows і можуть встановлюватися на більшу частину GPS навігаторів, за винятком Garmin.
Як було сказано вище, більша частина навігаторів (крім Garmin) працюють на операційній системі Windows, що вказує на їх схожість між собою. Вони здатні відтворювати музику і відео, а також дозволяють читати книги і переглядати фотографії. Що стосується пристроїв Garmin, то вони дещо вузькопрофільні і крім виведення карток на екран користувача нічим не забезпечать. Але цю функцію вони виконують настільки добре, що аналоги можуть позаздрити.
Ще один важливий момент у виборі – розмір екрану. Звертайте увагу при покупці на його яскравість. Практика показує, що пристрій з великими діагоналями при прямому попаданні сонячних променів мають “відблиски”.
Якщо ви вирішили купити GPS навігатор, то ви зможете це зробити в інтернет – магазині Фортер з доставкою по всьому Києву та Україні.
Як вибрати зовнішній жорсткий диск.
Продовження статті про те, як вибрати ідеальний автонавігатор і на що звернути увагу при покупці.
Чи є користь від навігатора.
Чи варто витрачатися на новий девайс для свого автомобіля або ж краще заощадити. Відповідь на це питання Ви знайдете в даній статті.
Як правильно підійти до вибору навігатора. На ринку їх безліч – і дешевих, і дорогих, якісних, і не дуже.