Як вибрати геодезичного обладнання

7-25-2019


Геодезичне обладнання в  в даний час стало необхідним у багатьох сферах та аспектах людської діяльності. Особливо це стосується будівництва, де від точності вимірювання вертикальних і горизонтальних кутів, довжини, відстані і ухилів багато в чому залежить міцність інженерних споруд.


Геодезичні прилади від https://ngc.com.ua/ у вік сучасних інноваційних технологій, коли на перше місце виходять тимчасові показники, якість і вартість робіт, також має відповідати сучасним вимогам. Дана обставина знаходить відображення в зміні технології проектування і виробництва, а як наслідок і заміні парку геодезичного обладнання і геодезичних приладів. Гео є офіційним представником марки SOUTH, що гарантує офіційну ціну, наявність на складі, власний сервісний центр і технічну підтримку. А так само маємо можливість запропонувати замовнику самостійно вибрати будь-який бренд з відомих світових виробників, відповідних його звички і потреби, таких як Javad, Leica, Nikon, Trimble, Spectra Precision, GeoMax, CST, УОМЗ, Topcon, Sokkia, Pentax, Stonex, ADA, DJD, Foif, Geobox, Hemisphere, Acnovo, Garmin, Getac, Satellin, Pacific Crest ADL, Сталкер, Radiodetection.

Широкий асортимент продукції в наявності і під замовлення. Все обладнання, що відповідає міжнародним стандартам якості і надійності. Ми даємо гарантію і відповідаємо за кожний проданий прилад. Ми завжди дотримуємося високий рівень обслуговування. Ви завжди можете отримати професійну консультацію фахівців. Здійснюємо ремонт, метрологічну атестацію (повірку) обладнання в найкоротші терміни.

Товариство з обмеженою відповідальністю є добросовісним постачальником на ринку геодезичних приладів і інструментів по всій території  і зарекомендувало себе з найкращого боку.
Все обладнання, що відповідає міжнародним стандартам якості і надійності. Ми даємо гарантію і відповідаємо за кожний проданий прилад.
Ми можемо запропонувати Вам супутникова GPS обладнання, електронні тахеометри, нівеліри, лазерні далекоміри, програмне забезпечення, лазерні скануючі системи, прилади пошуку підземних комунікацій. Ми завжди дотримуємося високий рівень обслуговування. Ви завжди можете отримати професійну консультацію фахівців.
Ми визначили, що ваш місто.