Як вибрати геодезичного обладнання

9-19-2019
Навігаційно – геодезичний центр – НГЦ представляє компанію Leica Geosystems AG на ринку геодезичного обладнання України вже понад 10 років. Перевагою використання геодезичних gps глонасс антен є можливість роботи одним виконавцем при будь-яких погодних умов і в будь-який час доби. Навігаційна супутникова система ГНСС працює за рахунок обробки супутникового сигналу пристроєм. Найчастіше геодезичний GPS приймач застосовують у геодезії. Геодезичний супутниковий приймач Leica відрізняється надійністю і зручністю використання. Геодезичний GPS приймач має досить продуктивну операційну систему і акумулятор з високою потужністю.
Геодезичний GPS приймач Leica відрізняється довговічністю і надійністю, за рахунок чого вони настільки популярні. Варто відзначити і не високу ціну на ГНСС пристрою. Для відповідності найвищим стандартам точності і якості, компанія Leica Geosystems виробляє геодезичне обладнання з використанням останніх розробок. Це допоможе нам підібрати найбільш точно оптимальний комплект (ровер або база ровер), з урахуванням всього необхідного функціоналу.
Зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті, в будь-який зручний для Вас час.
Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Навігаційно – геодезичної центр – єдиний в Україні авторизований сервісний центр . Це дає безліч переваг для наших клієнтів: сертифіковані інженери, технічна підтримка 24/ 7, якісний оперативний ремонт, калібрування, а також у нас Ви можете додатково замовити метрологічні послуги з видачею свідоцтва метрологічної повірки або сертифіката калібрування державного зразка від ННЦ . Ви можете запитати керівництво користувача у нас, або завантажити його і інші корисні матеріали на офіційному інформаційному порталі , попередньо зареєструвавшись.