Як вибрати електрика

12-6-2018

Как выбрать электрика
Всі електричні розетки для фаркопа поділяються на два основних типи за сумою контактів: на 7 контактів і на 13. Якщо Ваше авто виготовлено в Росії чи Європі, і в розпорядженні два причепа з різними типами вилок, у продажу є специалные перехідники-адаптери з «сімки» на «тринадцять» і навпаки. Але ось якщо машина проводилася в США з підключеним електричним обладнанням для причепа, то доведеться переробляти все по новій.
Також хочемо вам порекомендувати вызов электрика
Оригінальними називаються ті електричні системи, які приєднуватися безпосередньо в роз’єм, передбачені конструкцією автомобіля. Такий процес не вимагає змін в базовій проводці машини, тим самим залишає її на гарантії. Найбільш відомими компаніями, які випускають таку продукцію, є Thule, Bosal і Westfalia. Однак штатна електрика теж поділяється на просту і складну.
Під простим варіантом мається на увазі проводка, яка приєднується безпосередньо до задніх фар. Це використовується в тому випадку, якщо авто не має бортовий комп’ютерної системи, який контролює справність ліхтарів причепа. Ще один варіант такого з’єднання – це з’єднання з контактами фаркопа. Все відбувається за тією ж схемою, тільки через певні роз’єми.
У комплектацію складною електрики входить блок управління, який пов’язує бортовий комп’ютер машини з вогнями причепа. Така система найчастіше використовується на імпортних авто. Переваги даного обладнання в тому, що комп’ютер автомобіля реагує на підключення причепа і переводить підвіску, особливий режим. Крім того, активуються системи безпеки руху, якими обладнане авто.
Блок узгодження – це обманне пристрій для бортового комп’ютера. Підключається він також паралельно до задніх фар, ось тільки вимагає контакт ще й з акумулятором. При передачі електрики на причіп, блок бере від бортового комп’ютера тільки імпульс, а харчування на ліхтарі причепа дає сам. Таким чином, досягається економія енергії загальної електричної системи автомобіля.