Як вибрати дитячі сонцезахисні окуляри

7-13-2019

Как выбрать детские очки солнцезащитные
Дитячі сонцезахисні окуляри: Які вибрати.

Яскраве сонце робить негативний вплив на кришталик, особливо в перші 10 років життя дитини. Тому дуже важливо забезпечити захист бігають. Найкращий вік для привчання дитини до носіння сонцезахисних окулярів – 2 – 3 роки. В цей період малюк вже розуміє призначення аксесуара і не буде намагатися пробувати його на зуб. детские солнцезащитные очки ткажитесь від покупки в переходах метро і на ринках. Забезпечити надійний захист очках може тільки якісний, сертифікований товар. Такого в переході ви точно не знайдете. Так, якісна захист коштує не дешево, але хіба на здоров’я економлять. Важливі умови при виборі дитячих очок: ступінь захисту. Їх усього .

Як визначається категорія і яка маркування повинна бути на дужці ми писали раніше. Майте на увазі, що зелені лінзи пропускають промені сонця, а червоні будуть сприяти швидкому стомленню очей. Фіолетовий і синій будуть розширювати зіницю, що призведе до великого поглинання ультрафіолету. Вибирайте аксесуар з сірими і коричневими лінзами. Якщо є спадкова хвороба сітківки, то колір лінз має бути жовто – коричневим. При інших проблемах із зором краще вибирати лінзи – хамелеони, які змінюють колір залежно від освітлення; поляризація. Гарна характеристика, яка не дозволить відблисків впливати на очі; оправа. У якісних дитячих окулярах вона повинна бути гіпоалергенна і володіти пластичністю, щоб не травмувати дитину. Є моделі з “резинкою” через голову, така фіксація надійніше дужок; зручність. Купувати окуляри потрібно з дитиною, щоб мати можливість приміряти і переконатися в комфортну носку.

Ця характеристика також важлива, як і для вибору дорослих очок. Адже аксесуар повинен підходити личку дитини. У виробництві очок полікарбонат використовується як для лінз так і для оправи. Ремінь – фіксатор можна регулювати під окружність голови. Julbo Loоping пропонує окуляри в різноманітних яскравих оправах з полікарбонатними лінзами, стійкими до подряпин. Ідеально підходять для морського відпочинку. Забезпечують високий захист від ультрафіолетових променів видів. Продукція від нашоі компанії  відрізняється високою міцністю, широкою кольоровою гамою і додатковим захистом від периферійного світла. Babiators представляє широкий асортимент стильних авіаторів. Дана компанія виробляє окуляри для дітей від 0 до 6 років і пропонує гарантію як від поломки кайданів так і їх втрати. Chicco пропонує окуляри для самих маленьких і вже підрослих дітей. Їх конструкція така, що в них навіть можна спати (актуально для немовлят).