Як вибрати другий паспорт

8-11-2017

Якщо ви вже давно знайомі з можливостями отримання економічного громадянства, але не вирішили, чи потрібно це особисто вам, то, скоріше всього, правильна відповідь підкаже враження від різних ситуацій, коли другий паспорт виявився необхідний або просто корисний. Щоб ви зважили всі «за» і «проти», ми розповімо про випадках з нашої практики. Пропоную Паспорт Антигуа

Країна рад

Перш ніж розповісти щось про своїх завданнях і тих мотивах, які спонукали замислитися про участь в одній з програм «Громадянство через інвестиції», клієнти часто просять нас на індивідуальній консультації:

«Розкажіть про саме краща пропозиція! Ось про те, що на даний момент саме вигідне».
Напевно, це можна віднести до особливостей менталітету, коли хочеться, щоб допомогли вибрати що-то «як для себе». Але насправді, сказати: «Ось вона, та сама ваша програма, слід взяти її, не потрібно навіть відволікатися на інші!», — буде просто професійним злочином.

Якщо ви хочете не тільки мати можливість в’їхати в більш широкий список країн, але і проживати, а також працювати і надати дітям можливість здобувати освіту, наприклад в Європі, тоді варто шукати програму другого громадянства саме в цьому регіоні.

Або припустимо, ви хочете полетіти в будь-яку країну Європейського союзу у справах і не тільки. І звичайно ви б хотіли мати можливість сісти в літак і полетіти в день прийняття рішення про необхідність поїздки. Але переліт з пересадкою – це завжди великий ризик, тому що можуть затримати виліт з-за погодних умов або з інших причин. А вже якщо час стикування невелике, то ви можете спізнитися на наступний рейс. Ось така ситуація сталася зі знайомим нам підприємцем, уродженцем однієї з колишніх союзних республік.

Історія перша. «Безпека і статус»

Бізнесмен збирався провідати сина у Флориді, рейс був з пересадкою в Парижі, і ось він, людина з діючою візою в США і Канаду, опинився в зоні Шенгену в очікуванні перельоту, який за розкладом буде лише через день (більш доби до вильоту).

Саме на цей період у нього не було «перепустка в Європу» у вигляді візи. До цього багато разів бізнесмен отримував «Шенген», але в цей раз просто не встиг продовжити, та й не було такої необхідності. У підсумку, вельми шанована людина, який літає тільки бізнес-класом, виявився «замкнений» в аеропорту.

 

Причому навіть в бізнес лаунж, в який він має право потрапити як почесний мандрівник і власник кількох бонусних карт різних авіакомпаній, можна потрапити лише за 24 години до вильоту. Готелі, може бути і знаходяться на території аеропорту, але, щоб заселитися в них, потрібно було перетнути кордон ЄС. Передбачити все неможливо, але така ситуація може трапитися з кожним, хто часто літає. Не допоможуть ні гроші, ні дзвінок консьєржа, тому що це міжнародні правила, які мають тенденцію тільки посилюватися, враховуючи повсюдне підвищення заходів безпеки.

Бізнесмен вибрав для себе програму «Громадянство через інвестиції» Домініки і тепер літає з двома паспортами.

Детальніше про життя на острові Домініка і переваги другого громадянства цієї країни читайте в APEX DIGEST ЛЮТИЙ 2016.

Можливо, на момент вибору економічного громадянства, ви ще не уявляєте собі повний план дій і навіть переваг нового статусу, крім того, що це знімає з вас обмеження в плані свободи пересування по світу і дає нові можливості для бізнесу і управління особистими фінансами.

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ПРИДИВИТИСЯ УВАЖНІШЕ ДО ПЛЮСАМИ ВИМОГАМ ДЕКІЛЬКОХ ПРОГРАМ, ЩОБ ПРИЙНЯТИ ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ.

Історія друга. «Нова глава сімейного альбому»

У російського бізнесмена частина родичів з кінця 90-х живе в Канаді. Здавалося б, відвідати їх – не проблема. Але правила отримання візи постійно змінюються, «флюгер» відносин між РФ і Канадою постійно крутиться в різні боки. Для отримання візи потрібно оформляти запрошення і пояснювати куди, навіщо і чому. Так, в чомусь правила спростили, але це стосується тільки зарубіжних бабусь і дідусів, народжених в Канаді онуків. А хотілося б частіше збиратися всім разом, тому що ніхто не молодіє.