Як вибрати домен

12-21-2018

Как выбрать домен
Якщо у вас сайт компанії або фірми, то буде добре, якщо доменне ім’я буде складатися з назви вашої фірми. При цьому пам’ятайте, якщо назву вашої компанії занадто довге, то краще придумати який-небудь короткий, добре звучить варіант. Можна підібрати ім’я, яке не тільки вказує на вміст сайту, але і містить якусь унікальність, притаманну лише вашому сайту.
Також хочемо вам порекомендувати домен if.ua
Вибирайте таке доменне ім’я при написанні якого буде найменша ймовірність того, що користувач при введенні адреси сайту допустить помилку. Найбільші проблеми виникають при написанні російських слів латинськими символами. В ідеалі, людина, якій ви усно сказали адресу сайту, повинен набрати його без помилок. У нього не повинно виникнути сумнівів щодо написання того чи іншого символу.
Найбільші проблеми виникають при написанні наступних символів: російська символ «к» можна написати як «k» або «c», символ «у» як «u» або «y», певні труднощі виникають при написанні символів «sh», «zh», «j», «q», «x». Крім цього існує плутанина при використанні в доменному імені цифр. Особливо це стосується цифри «4», яку часто використовують замість символу «ch» та цифри «нуль», яку дуже легко сплутати з літерою «o». Якщо ж не дивлячись на можливі помилки, такий домен все одно потрібно зареєструвати, то намагайтеся реєструвати всі можливі варіанти написання.
Відвідувачі сайту, почувши або прочитавши доменне ім’я 1-2 рази повинні з легкістю його запам’ятати. Для того щоб назва легко запам’ятовувалося, можна використовувати різні комбінації зарифмованных слів або символів, а також кумедно звучать комбінації доменного імені і доменної зони. При цьому намагайтеся вимовляти придумані імена вголос і послухати легко їх вимовляти. Крім цього, як добре запам’ятовується імені, можна використовувати якесь просте слово, яке завжди на слуху.
У тому разі, якщо доменне ім’я зайнято, а ви є власником зареєстрованого товарного знака, то у вас є два шляхи, відсудити це ім’я через суд або звернутися до власника, з пропозицією продати ім’я. Спочатку варто поговорити з власником про продаж, якщо ж він відмовляється його продавати або просить за ім’я набагато більшу суму ніж складуть судові витрати, то потрібно звертатися в суд.