Як вибрати чоловічий наручний годинник

3-1-2019

Как выбрать мужские наручные часы
Як вибрати чоловічі наручні годинники.
Також хочемо вам порекомендувати http://strelka.ua/
Годинник на руці –не пережиток чи минулого. Адже час дізнатися можна, поглянувши на мобільний телефон, який є в кишені кожної поважаючої себе і власний час особистості. Сучасно, звичайно, але куди аристократичнее поглянути на циферблат власних годин. Вони стали гарним, стильним аксесуаром, не обов’язковим, але вказує на статус носить. Та й чоловіки більше віддають перевагу по – старому, носити годинник на зап’ясті. Щоб оцінити всю красу наручних годинників, їх треба правильно вибрати. Це ціла наука, що включає і естетичні параметри, і смаки сильної статі. Чоловічі годинники TAG Heuer • Чоловічі годинники ділять на кілька підвидів. Залежно від призначення – спортивні, класичні, повсякденні, представницькі – ви їх обираєте, керуючись тим, де збираєтеся ними користуватися і який спосіб життя ви віддаєте перевагу. Більш активним особистостям підійдуть спортивні моделі. Вони розраховані на сильні навантаження, завбачливо у них є функції водонепроникності, корпус і скло циферблата більш міцні: мало в яку ситуацію потрапить річ.
Чоловічий годинник Hublot Для повсякденної шкарпетки вибираються класичного типу годинник. Непомітні, стандартної круглої або квадратної форми, без дизайнерських надмірностей. У такій речі присутній геніальна простота.
Для бізнесу годинник підбирають солідні, брендових фірм, які зарекомендували себе високою якістю. Теж не впадають в очі, тим не менш, вони вказують на вашу забезпеченість і статус. • Погляд на циферблат при купівлі обов’язковий. У чоловічих годинах діаметр повинен збігатися з шириною зап’ястя, так велить часовий етикет. Виберете маленький – буде виглядати смішно і по – дитячому, великий візуально зробить руку тонше, витонченіше, чого чоловіки не люблять. На циферблаті крім стрілок з часовими мітками (або електронним табло) можуть бути й інші причандалля: тахиметр, секундомір, хронограф, крокомір. Якщо додаткові функції, які вам не потрібні, не варто на них і витрачатися. Тоді вам підійдуть годинник більш простій моделі. Важливо вибрати як раз по руці. Будуть бовтатися – швидше псуються, рушивши з зап’ястя і ударившись про що – небудь, тісні сдавят руку, завдаючи дискомфорт. З двох зол, якщо немає ідеально підходять, вибираєте довгий браслет, його можна вкоротити. Ваш вибір визначається і матеріалом: сталь, пластик. Більш шкарпетки браслети – металеві, хоча і більш масивні.
Якими годинами користувалися шпигуни з фільмів.
Як носити годинник і браслет на одній руці.