Як вибрати бюро перекладів

11-23-2018

Спочатку варто розібратися, що таке бюро перекладів. Бюро перекладів – це компанія, яка займається перекладу документів і надає супутні послуги в даній сфері. Іншими словами, якщо ви шукайте компанії, щоб подати перекладу в посольство, для перекладу договору або виїзду закордон, то вам потрібно звертатися саме в такі організації. Рекомендуємо бюро перекладів https://spring-perevod.com/pricing/

Які фактори впливають на вибір
При виборі агентства з переказу варто враховувати кілька факторів, а саме: 1) куди ви будете подавати документи, 2) які вимоги є до перекладу і до його запевненням, 3) які терміни, 4) на яку мову потрібен переклад, 5) де знаходиться компанія.

Давши чітку відповідь на ці питання, ви зможете легко вибрати компанію, яка точно зможе виконати ваше замовлення згідно всім вимогам. Наприклад, деякі компанії можуть спеціалізуватися на підготовці документів для посольства Канади, США чи Англії. І ці замовлення вони виконують швидше і якісніше, ніж замовлення для посольства Чехії, Австрії чи іншого консульства.

Також при подачі документів на сайтах компаній, куди ви будете віддавати готові документи, зазвичай вказані вимоги до подачі. Іншими словами, яка саме у них процедура подачі документів та їх обробки. Такі умови потрібно вивчити і передати виконуючій компанії. Якщо раніше організація з таким стикалася, то вона прийме ваше замовлення. Якщо ж ні – то відмовить вам у співпраці.

Таке ж умови стоїть до термінів виконання і мови. Зазвичай компанії точно знають, що вони можуть зробити, а що не можуть. Тому відправляючи запит, варто точно розуміти, який результат вам потрібен, щоб підібрати правильного партнера.

Як правильно вибрати компанію з декількох варіантів
Якщо при підборі бюро перекладів, ви змогли визначитися на декількох варіантах, то вам варто знати, що якість готового замовлення може відрізнятися в двох практично ідентичних компаніях. І це не залежить від вартості або від розміру компанії. Тому для клієнта придуманий тестовий переклад. Він дозволяє компанії показати клієнту, як вони роблять переклади, і який результат отримає замовник. Для замовника це дуже і дуже зручно, так як він точно розуміє, що він буде купувати.