Як вибрати бетон для будівництва будинку

7-25-2019


Як вибрати приватнику бетон для будівництва. Він найчастіше застосовується саме на початковому етапі, коли йде закладка фундаменту. Так як бетонний фундамент – це основа і від її якості залежить майбутнє споруди, до вибору марки використовуваного матеріалу слід поставитися з усією відповідальністю. Бетон повинен бути міцним і досить стійким, щоб задана на нього навантаження була в межах допустимих значень. Якщо будівельні компанії мають у своєму штаті людей, які з легкістю розбираються в цьому питанні, то, як же бути приватним будівельникам, які хочуть заощадити на послугах будівельних організацій і побудувати будинок своїми руками.

І це далеко не повний перелік, адже даний будівельний матеріал дуже затребуваний в будівельній сфері. Область використання бетону, як видно, дуже широка і в залежності від призначення підбирається марка. Для приватного або малоповерхового будівництва буде достатньо бетону марки М200. Зазвичай, такі будівлі обладнуються легкими стінами, які не будуть давати сверхънагрузку на основу. Крім цього, бетон марки М200 – оптимальний варіант для зведення популярних зараз каркасних будинків, стіни яких виконані з легкого газо – або пінобетону.

Цегла дає набагато більше навантаження, а значить і фундамент для цегляного будинку потрібно більш потужний.
Аматори буде досить складно зробити вибір, тому по можливості краще додатково проконсультуватися з фахівцями, наприклад, бетон  http://betonix.com.ua/ пропонує по найвигіднішим цінам про виробника з дотриманням всіх стандартів ГОСТ. Також варто врахувати глибину промерзання грунту, висотність будівлі, рівень підземних вод, кліматичні особливості регіону, в якому плануються будівельні роботи. Замовлення бетон від виробника обов’язково буде супроводжуватися вичерпної консультації по всім перерахованим вище питань.